• Informacje na temat:

  tomasz olejniczak

Artykuły na temat: tomasz olejniczak
 • Tomasz Olejniczak mieszka na bogato. Pokazał swój dom

  Tomasz Olejniczak (44 l.) pokazał w "Dzień dobry TVN" swój 300-metrowy dom pod Poznaniem z ogromnym ogrodem. Wnętrza robią wrażenie. Antyki, kryształy, porcelana, gobeliny i modernistyczne dodatki - tak mieszka znany projektant. "W łazience mam trochę biczy wodnych i domowego SPA" - opowiada szczęśliwy.

 • Proletaryat "Nie wyrażam zgody": Bunt to sprzeciw

  Utworem "Nie wyrażam zgody" po pięciu latach przypomina o sobie grupa Proletaryat. Kwartet z Pabianic wiosną wyda nową płytę "Oko za oko".

 • Jacyków zachwycony torsem Olejniczaka

  Świecący z okładki jednego z tygodników nagi tors przewodniczącego SLD, Wojciecha Olejniczaka, stał się tematem narodowej dyskusji: posłowi wypada, czy nie wypada. 42-letni stylista Tomasz Jacyków nie ma co do tego wątpliwości, torsem polityka jest zachwycony: "Olejniczak jest świetnie owłosiony" - mówi.

 • Omenaa Mensah i... afrykańskie dziecko Nergala

  Dzięki projektowi wirtualnej adopcji dzieci z Afryki Polacy mogliby przekazywać pieniądze wybranym przez siebie podopiecznych i na odległość czuwać nad ich rozwojem. To część działań fundacji założonej przez prezenterkę. Projektem zainteresował się między innymi Adam Nergal Darski.

 • Pogrzeb Grzegorza Miecugowa! Dziennikarza pożegnały tłumy gwiazd i pracowników stacji!

  ...współpracownicy z TVN, ale i liczne gwiazdy. W pożegnaniu Miecugowa uczestniczyli m.in. Anita Werner, Tomasz Sianecki, Grażyna Torbicka, Maciej Stuhr, Wojciech Olejniczak, Grzegorz Markowski, Monika Olejnik oraz Kinga Rusin z... Tomaszem Lisem.

 • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

  Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

 • Weronika Książkiewicz: Co ją łączy ze znanym projektantem?

  Weronika Książkiewicz (34 l.) coraz częściej widywana jest z Tomaszem Olejniczakiem. Mężczyzna jest dla niej dużym wsparciem!

 • Tomasz Lis tylko w internecie

  Już dzisiaj widzowie obejrzą program Tomasz Lisa... w internecie. Audycja pod tytułem "Co z Polską" emitowana będzie co tydzień za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.

 • Lara Gessler na imprezie. Nie wyglądała na zadowoloną

  Lara Gessler (26 l.) chyba chce iść w ślady swojej popularnej mamy i próbuje zaistnieć w świecie show-biznesu. W tym celu pojawia się na celebryckich imprezach. Ostatnio przyszła na pokaz kolekcji Tomasza Olejniczaka. Do zdjęć pozowała z grobową miną, ale akurat do tego zdążyła przyzwyczaić już wszystkich. Uwagę internautów zwrócił natomiast… ubiór córki restauratorki. Do jasnej spódniczki...

 • Piosenka "Koko Euro spoko" poruszyła publicystów i polityków

  Kto by pomyślał, że wybór przeboju reprezentacji Polski na Euro 2012 wywoła tak ożywioną, ogólnonarodową debatę?

Zdjęcia na temat: tomasz olejniczak
Wideo na temat: tomasz olejniczak
 • Tak mieszka Tomasz Olejniczak

  Projektant Tomasz Olejniczak pokazał w "Dzień dobry TVN" swój dom pod Poznaniem. Wnętrza robią wrażenie! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Jessica Mercedes i Maffashion opowiadają o swoim konflikcie!

  Plotkarskie media rozpisują się o konflikcie między Maffashion (28 l.) i Jessicą Mercedes (22 l.). Do sporu między szafiarkami miało dojść z powodu nowej fryzury jednej z nich. Czy faktycznie blogerki są ze sobą pokłócone? Dlaczego na pokaz mody Tomasza Olejniczaka ubrały się tak samo? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...