• Informacje na temat:

  tomasz piątek żona

Artykuły na temat: tomasz piątek żona
 • W piątek pogrzeb Bogusława Meca

  Pogrzeb zmarłego w niedzielę (11 marca) piosenkarza, kompozytora, artysty plastyka Bogusława Meca odbędzie się w piątek (16 marca) na Cmentarzu Komunalnym Doły w Łodzi - poinformował w poniedziałek jego przyjaciel, piosenkarz Krzysztof Cwynar.

 • Pogrzeb Tomasza Stańki w Warszawie: Kto przyszedł pożegnać wybitnego muzyka

  Na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie pożegnano Tomasza Stańkę, jednego z najważniejszych muzyków jazzowych na polskiej i europejskiej scenie.

 • Pogrzeb Tomasza Stańki w Warszawie: List od ministra kultury Piotra Glińskiego

  ..."Tomasz Stańko pozostawia po sobie pustkę nie do zapełnienia; na szczęście pozostaje z nami jego przejmujący, inspirujący jazz, czyniący nas lepszymi" - napisał wicepremier, minister kultury Piotr Gliński w liście odczytanym w piątek podczas uroczystości pogrzebowych muzyka.

 • Tomasz Schuchardt: Pierwszy raz byłem w kinie z wycieczką szkolną

  Bez względu na to, jaką gra rolę - główną czy drugoplanową - daje z siebie absolutnie wszystko. Tomasz Schuchardt gra obecnie w popularnym serialu TVP, w którym wciela się w bożyszcze kina dwudziestolecia międzywojennego, Eugeniusza Bodo.

 • "Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła tłumaczy swój nieudany występ

  Justyna Żyła musiała wysłuchać gorzkich słów po swoim debiucie w pierwszym odcinku nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jurorzy byli bezlitośni! Była żona skoczka narciarskiego i blogerka kulinarna otrzymała jedynie 8 punktów! W jej obronie stanęli między innymi Dominika Tajner-Wiśniewska i Krzysztof Ibisz. "Stres zrobił swoje" - powiedziała Żyła w rozmowie z reporterem Interii.

 • Śmiech może być inteligentny

  ..." Dziewoński swoim aktorstwem dał świadectwo, że śmiech może być inteligentny, oczyszczający i uzdrawiający. Warto to przypomnieć obecnie, gdy w telewizji, a zdarza się, że i w teatrach, słychać tylko rechot" - powiedział krytyk Tomasz Mościcki. W piątek ,17 sierpnia, mija 5 lat od śmierci aktora.

 • "Pętla": "Dawid Kostecki był dla mnie zwykłym śmieciem"

  Na 4 września tego roku planowana jest premiera najnowszego filmu Patryka Vegi zatytułowanego "Pętla". Kontrowersyjny reżyser regularnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych materiałami zza kulis. To między innymi seria wywiadów z prawdziwymi bohaterami afery podkarpackiej, której poświęcony będzie film. Opublikowany w piątek, 3 lipca, materiał poświęcony jest pięściarzowi...

 • Polski weekend w kinie

  Aż trzy polskie tytuły: mroczny dramat Pawła Sali "Matka Teresa od kotów" i dwie historie o trudnej miłości - "Jestem twój" Mariusza Grzegorzka i "Huśtawka" Tomasza Lewkowicza - trafią w piątek do kin.

 • Gdynia: Kandydaci do nagrody

  Po projekcji we czwartek filmu "Skazany na bluesa" na odbywającym się w Gdyni 30. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, Tomasz Kot, który gra w nim rolę legendarnego lidera zespołu "Dżem", uchodzi za poważnego kandydata do nagrody za najlepszą rolę męską. Zagrozić mu mogą Andrzej Chyra, który spodobał się w "Komorniku" , oraz Konstantin Ławronienko za rolę w filmie "Mistrz" .

 • Weekend w kinie: Niebezpieczne kobiety

  Sześć filmów, w tym nominowana w sześciu oscarowych kategoriach "Nić widmo", wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 23 lutego. Już od czwartku jest na nich nowa produkcja Patryka Vegi, wzbudzające duże kontrowersje już przed premierą "Kobiety mafii".

Zdjęcia na temat: tomasz piątek żona