• Informacje na temat:

  tomasz pogodynka

Artykuły na temat: tomasz pogodynka
 • Pogodynka z Telekamerą

  ...- Rok temu nie spodziewałam się nawet, że będę mogła siedzieć w tak doborowym towarzystwie, a co dopiero pomyśleć, żeby otrzymać taką statuetkę - powiedziała w rozmowie z INTERIA.PL "pogodynka z Telekamerą", czyli Dorota Gardias-Skóra.

 • Tomasz Zubilewicz: Nigdy nie narzeka

  Podczas gdy ulubieńcem widzów TVP był Jarosław Kret, w TVN - jeśli chodzi o pogodę - rządzi od lat Tomasz Zubilewicz. Zawsze uśmiechnięty pan pogodynek. Z wykształcenia geograf i meteorolog. Lubi rano wstawać. Nigdy nie narzeka. Kocha podróże, a miejsca, które odwiedza, chętnie opisuje w książkach.

 • Realizacja drugiej części serial u "Ranczo" w reżyserii Wojciecha Adamczyka ruszyła pełną parą. Niskoosadzona mgła nad wsią Jeruzal, gdzie kręcone są plenery, przesunęła pierwszy klaps z godziny ósmej na jedenastą. Miejscowa pogodynka, sklepowa z lokalnego spożywczaka, zapewniła jednak, że po dziesiątej mgła się rozejdzie.

 • Jogurtowa awantura

  Popularny "pogodynek" TVN i TVN 24 Tomasz Zubilewicz (46 lat) przyznał się, że najwięcej zarobił na reklamie Actimelu, choć nie podał konkretnej kwoty .

 • Znany dziennikarz u "Niani"

  Czy Frania ma zamiar zrezygnować z posady i rozpocząć karierę w telewizji? Na szczęście nie. Całe zamieszanie z pracą pogodynki ma na celu jedynie zaimponowanie Maksowi Skalskiemu (granemu przez Tomasza Kota), by stał się bardziej skłonny do oświadczyn. W realizacji tego oryginalnego planu pannę Maj wspomoże sam Bogdan Rymanowski. Pod opieką takiego profesjonalisty wszystko musi pójść jak...

 • Nie chce być celebrytką!

  ...: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć. W rolach mniej lub bardziej natrętnych mężczyzn zobaczymy: Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała...

 • Dylan.pl: Adam dał imiona zwierzętom

  W październiku ukaże się płyta zespołu dylan.pl, która zawierać będzie polskie wersje utworów Boba Dylana. Wśród gości pojawią się m.in. Muniek Staszczyk, Maria Sadowska, Pablopavo i Tomasz Organek.

 • Kobieta pracująca, nie tylko aktorka

  Od wiosny w nowym serialu Dwójki będziemy oglądać Izabelę Kunę jako kolejną żonę Tomasza Karolaka. Z jej bohaterką łączy ją to, że obie mają sporo pomysłów na siebie i życie.

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"! Kto zastąpił Joannę Racewicz?

  ...​W niedzielny poranek, 10 czerwca, "Pytanie na śniadanie" poprowadziła Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Para zapowiedziała, że w końcu znalazło się zastępstwo za zwolnioną przez TVP Joannę Racewicz. Nie uwierzycie, kto został nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"!

Wideo na temat: tomasz pogodynka
 • Ola Kot w "Tańcu z Gwiazdami": Robimy postępy

  - Uczę Ola tańczyć, robimy postępy, widzę progres - mówi Tomasz Barański o swej tanecznej partnerce. - Lubię z Olą spędzać czas. Słyszy muzykę, nie ma problemów z rytmiką - dodaje. Ola Kot to znana prezenterka Eska TV i Radia Eska, a także pogodynka w Nowa TV. W tym roku dała się także poznać widzom telewizji Polsat, ponieważ wystąpiła w roli prowadzącej Polsat Superhit Festiwal w Sopocie.