• Informacje na temat:

  tomasz sapryk aktor

Artykuły na temat: tomasz sapryk aktor
 • Tomasz Sapryk dumny z syna! Niebywałe, kim został!

  Tomasz Sapryk (55 l.) początkowo nie popierał planów syna. Teraz jednak pęka z dumy...

 • Marian Dziędziel: Aktor na koniec roku

  Ostatni kinowy weekend roku rozpoczyna się już w środę, 26 grudnia, kiedy na ekrany naszych kin wchodzą 4 filmy. Dwa kolejne, w tym "Hobbit" Petera Jacksona, oficjalnie zamkną dystrybucyjny sezon AD 2012 w piątek, 28 grudnia. Gwiazdą końca roku jest bezdyskusyjnie Marian Dziędziel, którego zobaczymy aż w dwóch obrazach: komedii "Piąta pora roku" oraz thrillerze "Supermarket".

 • Tomasz Sapryk: Rodzina zawsze na pierwszym planie!

  Gwiazdor „Rancza” jest szczęśliwym mężem Alicji i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Rodzina była przy nim, gdy przyszła choroba. Aktor pokonał ją i dziś cieszy się każdym dniem życia.

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  "Śniadanie do łóżka" to kolejna, po "Miłości na wybiegu", komedia romantyczna, która wyszła spod ręki Krzysztofa Langa. Podczas premiery filmu, która miała miejsce w środę, 3 listopada, w warszawskiej Kinotece, reżyser wyjaśniał, dlaczego znów sięgnął po ten gatunek.

 • Tomasz Sapryk: Trudne chwile już za nim

  Rok 2014 był dla aktora czasem wielkiej próby. To wtedy przeszedł zawał, a niedługo później lekarze wykryli u niego raka. W tych ciężkich chwilach mógł liczyć na najbliższych, którzy zadbali, by jak najszybciej wrócił do pełni sił.

 • "Gabriel": Film dla młodzieży

  W województwie świętokrzyskim powstaje film dla młodzieży "Gabriel", ostatnio bardzo niepopularny w Polsce gatunek.

 • Tomasz Sapryk: Wróciłem do formy!

  Kochający, czuły, a jednocześnie męski. Taki na co dzień jest Tomasz Sapryk (48 l.). Los go jednak nie oszczędził. Podczas jednej z prób w teatrze aktor zasłabł. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że był to zawał. Dodatkowo lekarze wykryli u niego nowotwór.

 • "Gabriel" triumfuje w Indiach

  "Gabriel" w reżyserii Mikołaja Haremskiego, obecny już na ekranach polskich kin, otrzymał w niedzielę, 13 kwietnia, główną nagrodę na festiwalu filmów dla dzieci CMS w Indiach.

 • Tomasz Sapryk wygrał z nowotworem!

  Blady, słaby, wychudzony. Walka z chorobą kosztowała Tomasza Sapryka (48 l.) wiele wysiłku. Mimo to aktor stawał na teatralnej scenie i dawał z siebie wszystko!

 • Gwiazdy u Zanussiego

  Czarna komedia "Serce na dłoni" w reżyserii Krzysztofa Zanussiego i niemiecki dramat "Fala" będą wśród filmów, które trafią w piątek na ekrany polskich kin.

Zdjęcia na temat: tomasz sapryk aktor
Wideo na temat: tomasz sapryk aktor
 • "Zoom na miasto": Ile zarabia Elżbieta II?

  W tym odcinku zabierzemy was na premierę spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz":, gdzie o swoich rolach opowiedzą: Patrycja Markowska, Aldona Jankowska, Aleksandra Wolf, Justyna Sieńczyło, Tomasz Sapryk(...), nasze sprawdziany i testy, a także specjalne zadanie dla naszej prowadzącej. Czy udało jej się rozkochać w sobie aktorów Teatru Kwadrat? Zwrócimy uwagę również na Wiktorie czyli prywatne zwycięstwa

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

Dyskusje na temat: tomasz sapryk aktor