• Informacje na temat:

  tomasz schuchardt

Artykuły na temat: tomasz schuchardt
 • Tomasz Schuchardt: Sentymentalny powrót do Krakowa

  Tomasz Schuchardt, przy okazji realizowanych w Krakowie zdjęć do "Ach śpij kochanie", mógł odwiedzić stare kąty i powspominać studenckie czasy. W thrillerze Krzysztofa Langa gra milicjanta, który depcze po piętach seryjnemu mordercy.

 • Tomasz Schuchardt: "Bodo" kosztował sporo pracy

  Tomasz Schuchardt podkreśla, że wkłada w pracę dużo serca, jednak nie lubi oglądać efektów. Ocenę pozostawia widzom. Odtwórca tytułowej roli w serialu "Bodo" przyznaje, że zgodnie z zamysłem reżysera postać najpierw grana przez Antoniego Królikowskiego, a później przez niego, to zupełnie inna kreacja, dlatego aktorzy nie konsultowali się na planie.

 • Tomasz Schuchardt: Magnetyzm Bodo, uśmiech mój

  Mimo że jest młody, zagrał już w wielu głośnych filmach. Ale po tym serialu to o nim będzie głośno. Tomasz Schuchardt, choć na wskroś współczesny, świetnie wciela się w legendę kina naszego międzywojnia. Uwodzicielski dandys bez serca - to on! Premiera serialu 'Bodo" już w niedzielę, 6 marca, na antenie TVP1, o godz. 20.25.

 • Tomasz Schuchardt: Bodo był człowiekiem renesansu

  Tomasz Schuchardt zdradza, jak wygląda praca na planie serialu o najsłynniejszym przedwojennym amancie.

 • Tomasz Schuchardt: Pierwszy raz byłem w kinie z wycieczką szkolną

  Bez względu na to, jaką gra rolę - główną czy drugoplanową - daje z siebie absolutnie wszystko. Tomasz Schuchardt gra obecnie w popularnym serialu TVP, w którym wciela się w bożyszcze kina dwudziestolecia międzywojennego, Eugeniusza Bodo.

 • Tomasz Schuchardt: Agata Kulesza jest charakterna

  ...- Agata Kulesza jest charakterna, ale to zależy od ludzi, z którymi przebywa - mówi Tomasz Schuchardt. Z odtwórczynią głównej roli w filmie "Ida" aktor spotkał się na deskach Teatru Ateneum, gdzie oboje grają w spektaklu "Mary Stuart".

 • Tomasz Schuchardt: Fokus na Magika

  ..."Zapraszam na ten film wszystkich, którzy szukają dialogu, porozumienia i nowych, nieznanych stron życia" - mówi Tomasz Schuchardt, któremu kreacja Fokusa w "Jesteś Bogiem" przyniosła nagrodę za najlepszą drugoplanową rolę męską na tegorocznym festiwalu w Gdyni.

 • Tomasz Schuchardt: Psi obowiązek aktora

  Jest jednym z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Tylko w tym roku oglądaliśmy go w filmach "Kebab i horoskop", "Mur" oraz "Karbala". 2 października do kin weszła kolejna produkcja, w której gra główną rolę - "Chemia" Bartosza Prokopowicza, a 16 października na ekranach pojawi się jeszcze jedna - "Demon" zmarłego tragicznie Marcina Wrony. Z Tomaszem Schuchardtem na Festiwalu...

 • Tomasz Schuchardt: Bodo miał w sobie coś magnetycznego

  Tomasz Schuchardt wcieli się w realizowanym właśnie serialu TVP w postać przedwojennego amanta polskiego kina Eugeniusza Bodo. - Miał w sobie coś magnetycznego, co na pewno przyciągało kobiety - tak aktor charakteryzuje swego bohatera.

 • Żulewska i Schuchardt gwiazdami dnia

  Czwarty dzień Festiwalu Filmowego w Gdyni należał do Agnieszki Żulewskej i Tomasza Schuchardta. Aktorzy zagrali główne role w dwóch walczących o Złote Lwy filmach: "Demon" i "Chemia".

Zdjęcia na temat: tomasz schuchardt
Wideo na temat: tomasz schuchardt
Dyskusje na temat: tomasz schuchardt