• Informacje na temat:

  tomasz sekielski

Artykuły na temat: tomasz sekielski
 • Tomasz Sekielski: Schudł dzięki żonie

  Małżeństwo Sekielskich zdecydowanie jest wzorem do naśladowania przez każdą parę. Ostatnio wypowiedzieli się o recepcie na udany związek małżeński w wywiadzie dla "Vivy!". Okazuje się, że oboje są dla siebie nieocenionym wsparciem w najtrudniejszych sytuacjach. Szczególnie gdy w grę wchodzi walka o zdrowie. To właśnie żona Anna zmotywowała Tomasza Sekielskiego do walki z nadwagą.

 • Tomasz Sekielski schudł 70 kilogramów! Dziennikarz pokazał najnowsze zdjęcie

  Tomasz Sekielski dodał na swój Instagram najnowsze zdjęcie, a w opisie przyznał, że udało mu się zgubić 70 kilogramów. W zeszłym roku dziennikarz przyznał, iż ma za sobą operację zmniejszenia żołądka. Jak dziś wygląda? Zobaczcie!

 • Tomasz Sekielski dziennikarzem roku

  Tomasz Sekielski otrzymał we wtorek, 10 grudnia, w Warszawie tytuł Dziennikarza Roku 2019. Na gali konkursu, organizowanego przez miesięcznik "Press", nagrodami Grand Press uhonorowano również m.in.: Roberta Mazurka, Magdalenę Gałczyńską, Bertolda Kittela i Rafała Wosia.

 • Tomasz Sekielski o polskim Kościele. Emocjonalny wpis dziennikarza

  Pół roku po premierze filmu "Tylko nie mów nikomu" reżyser Tomasz Sekielski wyraził ubolewanie z powodu braku reakcji Kościoła na opisane w dokumencie wydarzenia. "NIKT, dosłownie NIKT z Kościoła nie zgłosił chęci kontaktu/pomocy/zadośćuczynienia ŻADNEJ Z OFIAR, które opowiedziały w filmie swoją historie. Nie znalazł się nawet jeden duchowny" - napisał na Facebooku Sekielski, dodając: "Gdzie my...

 • "Zabawa w chowanego": Premiera nowego filmu Sekielskich

  W sobotę, 16 maja, o 10:00 swoją premierę na YouTubie miał najnowszy dokument braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele zatytułowany "Zabawa w chowanego".

 • "Zabawa w chowanego" braci Sekielskich 21 maja w TVN

  Już w najbliższy czwartek TVN pokaże dokument Tomasza i Marka Sekielskich „Zabawa w chowanego” ukazujący problem pedofilii w Kościele. Kilka dni później film trafi także do serwisu Player.pl.

 • "Zabawa w chowanego" Sekielskich: Piosenka Kory w napisach końcowych

  Opowiadający o pedofilii w Kościele katolickim utwór "Zabawa w chowanego" Kory pojawił się w napisach końcowych kolejnego głośnego dokumentu braci Tomasza i Marka Sekielskich.

 • "Zabawa w chowanego": Nowy film Sekielskiego już 28 marca

  Na 28 marca zaplanowana jest premiera nowego filmu Tomasza Sekielskiego "Zabawa w chowanego" - kontynuacji głośnego dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Film będzie można zobaczyć za darmo na kanale YouTube.

 • "Zabawa w chowanego": Jest zwiastun filmu Sekielskich

  Właśnie ukazał się zwiastun najnowszego dokumentu braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele. Nie brakuje w nim wstrząsających wyznań i konfrontacji po latach. Cały film pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. "Zabawę w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.

 • "Zabawa w chowanego": Kiedy premiera filmu Sekielskiego?

  ..."Datę emisji filmu ogłosimy w ciągu najbliższych kilku dni, bo nie ma już co czekać. Film jest gotowy, ludzie nas o niego pytają" – Tomasz Sekielski zdradził w programie „Koronawirus. Raport Faktu", że wkrótce zobaczyć będzie można najnowszy dokument o molestowaniu seksualnym w Kościele "Zabawa w chowanego".

Zdjęcia na temat: tomasz sekielski
 • Tomasz Sekielski
Dyskusje na temat: tomasz sekielski