• Informacje na temat:

  tomasz sianecki dziennikarz

Artykuły na temat: tomasz sianecki dziennikarz
 • Pogrzeb Grzegorza Miecugowa! Dziennikarza pożegnały tłumy gwiazd i pracowników stacji!

  ...współpracownicy z TVN, ale i liczne gwiazdy. W pożegnaniu Miecugowa uczestniczyli m.in. Anita Werner, Tomasz Sianecki, Grażyna Torbicka, Maciej Stuhr, Wojciech Olejniczak, Grzegorz Markowski, Monika Olejnik oraz Kinga Rusin z... Tomaszem Lisem.

 • Nowy program dziennikarza

  W styczniu na antenie informacyjnego kanału telewizyjnego TVN24 zadebiutuje nowy program "Ciąg dalszy nastąpił", w którym Tomasz Sianecki, dziennikarz znany m.in. ze "Szkła kontaktowego", wcieli się w rolę detektywa. Weźmie pod lupę różne historie, afery i ciekawostki sprzed lat.

 • Durczok zwolnił Sianeckiego!

  Tomasz Sianecki stracił pracę w tvn-owskich "Faktach". Reporter zwolniony został przez Kamila Durczoka po dwunastu latach pracy.

 • Tomasz Lis dziennikarzem roku!

  Tytuł "Dziennikarzy Roku 2007" otrzymali w środę ex aequo Tomasz Lis i Marcin Kącki.

 • "M jak miłość": Wielki Mecz TVN vs TVP

  W niedzielę, 30 sierpnia o godz. 17:00 po raz drugi na murawę wybiegną reprezentacje TVP i TVN. Piłkarze obu stacji spotkają się ponownie, by pomóc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Na czele drużyn staną dziennikarze Piotr Kraśko i Grzegorz Kajdanowicz, a gospodarzami spotkania będą Agata Młynarska i Marcin Prokop. To będzie Wielki Mecz!

 • Durczok zwolnił Sianeckiego!

  Tomasz Sianecki odchodzi z "Faktów" TVN. Reporter został zwolniony przez Kamila Durczoka.

 • Szok! Grzegorz Miecugow zmarł na sepsę? Jego przyjaciel ujawnia szczegóły!

  .... Wyjawił ją jego wieloletni przyjaciel, Tomasz Sianecki.  "Dzień przed śmiercią zadzwonił do Krzyśka Daukszewicza, żeby dogadać sprawy dyżurów w "Szkle". Krzysiek był przerażony, bo bardzo źle brzmiał(...)Miecugow o swojej chorobie nowotworowej dowiedział się w 2011 roku. To spadło na niego jak grom z jasnego nieba.  Dziennikarza męczył permanentny kaszel i ciągłe zmęczenie. Do lekarza udał się, gdy...

 • Miecugow i Sianecki z Muńkiem!

  7 listopada ukaże się album "Love Love Love, The Very BesT.Love" podsumowujący 26-letnią już historię zespołu T.Love.

 • Łepkowska poprowadzi program

  ...babka fantazje" - pisze Grucek. Razem z Łepkowską występować będzie Wojciech Ziemiński. Wcześniej, 1 marca Ziemiński poprowadzi "Szkło..." z Grzegorzem Markowskim, dziennikarzem Tok FM. Tymczasem Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki będą prowadzić program w tygodniu wraz z dotychczasowymi komentatorami. Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie !

 • Którzy dziennikarze zarabiają najwięcej?

  Czołowi dziennikarze telewizyjni zaczynają przynosić stacjom dochody reklamowe porównywalne z gwiazdami show biznesu. Najbardziej cenni dla stacji są m.in. Jarosław Kuźniar, Grzegorz Miecugow, Tomasz Lis, Monika Olejnik i Krzysztof Ziemiec.

Dyskusje na temat: tomasz sianecki dziennikarz