• Informacje na temat:

  tomasz sobota

Artykuły na temat: tomasz sobota
 • Informator Tomasza Sekielskiego oskarżony o oszustwo

  Marek L., główny informator współpracujący z Tomaszem Sekielskim przy filmie o księżach pedofilach, były prezes Fundacji "Nie lękajcie się", został tydzień temu oskarżony przez szczecińską prokuraturę o oszustwo - podała w sobotę, 16 maja, "Gazeta Polska".

 • Gwiazda Tomasza Bagińskiego w łódzkiej Alei Sław

  Rysownik, reżyser i producent filmowy Tomasz Bagiński dołączy do artystów, którzy mają swoje gwiazdy w łódzkiej Alei Sław. Nominowany w 2002 roku do Oscara za "Katedrę" Bagiński jest m.in. producentem wykonawczym serialu "Wiedźmin".

 • Sobota z Rawa Blues

  ...publiczności, a reprezentują naprawdę europejski poziom" - powiedział PAP Dudek. Tomasz Kruk i Bartek Przytuła grają razem od ponad dwóch lat, kiedy zgłosili się do przeglądu zespołów bluesowych...

 • ​Nie żyje dziennikarz Radia Zet Tomasz Maszczyk

  Nie żyje Tomasz Maszczyk - wieloletni reporter Radia Zet, a wcześniej także innych mediów. Przez blisko trzy dekady relacjonował najważniejsze wydarzenia, przede wszystkim ze Śląska. Zmarł nagle podczas wakacji na Dominikanie - podała w sobotę rozgłośnia. Miał 59 lat.

 • Tomasz Bagiński odsłonił swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd

  Autor filmów animowanych, rysownik, reżyser i producent filmowy Tomasz Bagiński odsłonił w sobotę swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd na ul. Piotrkowskiej. "Tak naprawdę to jest nagroda dla setek, tysięcy ludzi, którzy stoją za moim sukcesem" - mówił filmowiec nominowany do Oscara za "Katedrę".

 • Tomasz Bednarek: "Klan", bociany i Elmo

  Większość widzów kojarzy Tomasza Bednarka przede wszystkim z rolą Jacka Boreckiego w serialu "Klan". Tymczasem aktor podkłada głos w bardzo wielu produkcjach animowanych. A już w tym tygodniu zobaczymy nowy program z jego udziałem.

 • Maryla Rodowicz i Tomasz Kammel w nowym programie "To był festiwal!"

  ...!" . Prowadzącymi będą: Tomasz Kammel oraz Maryla Rodowicz , która we wrześniu na opolskiej scenie wystąpi już 40. raz! Program będzie można oglądać w soboty, o 21:30 na antenie TVP2.

 • Tomasz Schimscheiner: Słoneczna strona ulicy

  Niezwykle interesujący mężczyzna, którego można słuchać godzinami. Tomasz Schimscheiner udowodnił, że optymizm ma wiele wspólnego z wirusem grypy. Rozprzestrzenia się szybko i w sposób niekontrolowany. Uwaga! Ten mężczyzna zaraża szczęściem. Sobota, godzina trzynasta - to dla pana chyba dobra pora? Tomasz Schimscheiner: - Zaskakująca obserwacja. Lubię zaskakiwać! W takim razie udało się...

 • Burza w Trójce. Tomasz Kowalczewski oskarża Marka Niedźwieckiego o oszustwo

  Kazika zniknęła ze strony radia, a strona LP3 jest niedostępna.  Wtedy redaktor naczelny Trójki, Tomasz Kowalczewski , wydał pierwsze oświadczenie. Oto jego pełna treść: "Szanowni Słuchacze, podczas...

 • Tomasz Kabis nie żyje. Pogrzeb finalisty "Mam talent"

  W sobotę (7 grudnia) w Katowicach odbyła się msza pogrzebowa iluzjonisty Tomasza Kabisa, finalisty programu "Mam talent". Przed ostatnim pożegnaniem rodzina zabrała głos.

Wideo na temat: tomasz sobota
 • "Kocham Cię, Polsko": Zwiastun 5. odcinka

  Po stronie Tomasza Kammela: Maja Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk i Klaudia Halejcio. W zespole Antoniego Królikowskiego: Mikołaj Roznerski, Robert Koszucki i Tomasz Ciachorowski. Aktorki i aktorów zobaczymy w piątym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Emisja w sobotę, 1 kwietnia, o godz. 20:05 w TVP2.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Zwiastun 4. odcinka

  Aktorzy dwóch popularnych seriali zmierzą się ze sobą w kolejnym odcinku "Kocham Cię, Polsko!". W drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 4. odcinka

  W czwartym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" w drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Oto, jak wygląda rozgrzewka przed odcinkiem. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.