• Informacje na temat:

  tomasz wróblewski kontakt

Artykuły na temat: tomasz wróblewski kontakt
 • Tomasz Stańko przez całe lata "właściwie nie trzeźwiał". Denaturat pił z kryształowego kieliszka

  Niewielu polskich artystów osiągnęło taką pozycję w muzycznym świecie jak Tomasz Stańko (†76 l.). Zapłacił za to wysoką cenę. Zmarł dzień po Korze (†67 l).

 • "Pewne uzależnienie"

  O szufladkach, Joy Division, wytwórniach płytowych i braku ambicji podbicia Europy z gitarzystą Organizmu Tomaszem Gogolewskim rozmawiał Artur Wróblewski.

 • "M jak miłość": Drugi ślub Marii i Artura! Sprawdź listę gości!

  ...przez telefon widzowie dowiedzą się, że rozstała się z ostatnim partnerem Jerzym i pragnie całkowicie zerwać z nim kontakt. Chodakowskich będzie reprezentował tylko Wojtek (Feliks Matecki), bo(...)), Marzence (Olga Szomańska) i Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński) pomoże Julka (Joanna Kuberska), aktualna dziewczyna Pawła. Polowanie na osobę towarzyszącą Kisielowa okaże się gotowa na...

 • Letnia przygoda z kinem Piotra Uklańskiego

  skonsternowanych widzów. Sam Uklański o mało co nie przerwał konferencji prasowej, zdenerwowany napastliwymi pytaniami prowadzącego spotkanie Janusza Wróblewskiego.

 • Serialowy przewodnik

  ...wiadomość - Lucjan nie żyje! Przygnębieni Barbara, Ewa i Marek kontaktują się z Marią, która dzwoni do Marty i pisze wiadomość do Małgosi. Gdy kilka godzin później seniorka dociera do szpitala, pielęgniarka(...) też żadnego kontaktu. Smolny jest wściekły, bo dziewczyna miała napisać główny tekst. odc. 2583 W redakcji "Viplotek" zjawia się policja. Śledczy przesłuchują dziennikarzy w sprawie zniknięcia Dominiki...

 • Festiwal Krzysztofa Komedy

  II Festiwal Filmowy Muzyki Krzysztofa Komedy odbędzie się pod koniec kwietnia w Warszawie. W programie znajdą się projekcje filmów, do których Komeda skomponował muzykę - m.in. w reżyserii Romana Polańskiego i Jerzego Skolimowskiego - oraz koncerty jazzowe Tomasza Stańki i Leszka Możdżera.

 • Open'er: Björk Party

  Entuzjastyczny koncert brytyjskiej indierockowej formacji Bloc Party i pełen rozmachu spektakl ekstrawaganckiej Islandki Björk - tegoroczny Open'er Festiwal zakończył się w wielkim stylu.

 • Wajda i Możdżer o Komedzie

  Reżyser Andrzej Wajda oraz kompozytor i pianista Leszek Możdżer - m.in. ci artyści wypowiedzą się w filmie poświęconym legendzie polskiego jazzu, Krzysztofowi Komedzie. Zdjęcia do dokumentu kończą się w Warszawie.

 • "Komeda - Polański" w Łodzi

  Wystawę kolekcji plakatów do filmów Romana Polańskiego z muzyką Krzysztofa Komedy Trzcińskiego dla uczczenia 40. rocznicy śmierci kompozytora przygotowało Muzeum Kinematografii w Łodzi.

 • III Festiwal Filmowy Muzyki Krzysztofa Komedy rozpocznie się w sobotę, 19 kwietnia, w Warszawie. Zaplanowano projekcje filmów, do których Komeda skomponował muzykę oraz koncerty jazzowe.

Wideo na temat: tomasz wróblewski kontakt
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...