• Informacje na temat:

  tomaszewski jan piłkarz

Artykuły na temat: tomaszewski jan piłkarz
 • Małgorzata Tomaszewska: Żyję bardzo aktywnie

  Małgorzata Tomaszewska to jedna z prowadzących "Pytanie na śniadanie", gwiazda drugiej edycji programu TVP "Dance, Dance, Dance", a niebawem nowa gospodyni "The Voice of Poland". Prywatnie jest córką legendarnego bramkarza Jana Tomaszewskiego i mamą 3-letniego Enzo. W tym roku dziennikarka lato spędza pracowicie. Co robi?

 • Małaszyński i Pazura piją "brudzia"

  Nie ma jak słodko się upić. Z takiego założenia wyszła aktorka Agata Kulesza i były piłkarz Jan Tomaszewski. Natomiast panowie Cezary Pazura i Paweł Małaszyński najpierw wypili "brudzia", a później zaczęli się kłócić. O mało nie doszło do rękoczynów!

 • "Gwiazdy": Miłośnik pięknych kobiet i szybkich samochodów

  Piłkarska legenda, playboy, miłośnik pięknych kobiet i szybkich samochodów - Jan Banaś - to bohater filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego, który trafi na ekrany kin 12 maja.

 • Jako kibic rozpaczam

  ..."Porażka spowodowała, że nastąpiło walnięcie siekierą i piłkarzom puściły emocje" - mówi Marcin Koszałka, znakomity operator, autor zdjęć do takich filmów, jak "Rewers" czy "Pręgi", który kręci dokument na temat Euro 2012.

 • Dramaty i radości polskich piłkarzy

  Filmowa opowieść o emocjach piłkarskich związanych z turniejem Euro 2012 - "Człowieku, będziesz legendą" w reżyserii Marcina Koszałki trafi do kin 15 marca. Obraz z perspektywy piłkarzy opowiada o pracy, która nie dała spodziewanych efektów i porażce.

 • Dwa mecze 1/8 Euro 2016 na antenie TVP1

  ...z piłkarzami. Studio w Warszawie poprowadzi Przemysław Babiarz, a wśród jego gości znajdą się: Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Pol i Tomasz Rząsa. W poniedziałek TVP1 zaprasza zaś na hit(...) France w podparyskim Saint-Denis: Maciej Iwański i Marcin Żewłakow. Prowadzącym studio będzie Rafał Patyra, a towarzyszyć będą mu następujący goście: Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Pol...

 • Koszałka: Dramat, radość i nadzieja

  ..." - powiedział Koszałka. "Obserwujemy też jego dramat prywatny, bo on ataki na siebie bardzo przeżywa. Perquis nie zna języka polskiego i wszystko wyolbrzymia. Dla niego Jan Tomaszewski jest głosem narodu. On(...)Film Koszałki to opowieść o Euro 2012: piłkarzach i kibicach, ich nadziejach i rozczarowaniach. Głównymi bohaterami są grający w polskiej reprezentacji w obronie Damien Perquis i Marcin Wasilewski...

 • Kulisy Euro 2012: Nic się nie stało?

  ...polskiego i wszystko wyolbrzymia. Dla niego Jan Tomaszewski jest głosem narodu. On walczy o swoją tożsamość narodową. Film nie odpowie na pytanie, na ile on to robi cynicznie, a na ile naprawdę czuje(...) "Pręgi" i "Rewers" oraz Brązowej Żaby na Camerimage za "Rewers") odsłania kulisy Euro 2012, przyglądając się polskiej reprezentacji w trakcie mistrzostw Europy. Kamera Koszałki towarzyszy piłkarzom...