• Informacje na temat:

  tomek ceni

Artykuły na temat: tomek ceni
 • Co słychać u Tomka Makowieckiego?

  Wokalista i gitarzysta Tomek Makowiecki powraca. Muzyk przygotował pierwszą od sześciu lat solową płytę studyjną, która ukaże się jesienią.

 • Przystanek Woodstock 2016: DragonForce, Skubas i Tomek Michniewicz

  Poznajcie najnowsze ogłoszenia tegorocznego Przystanku Woodstock: na Głównej Scenie zagra zespół DragonForce, na nocnym koncercie na ASP wystąpi Skubas, a Tomek Michniewicz spotka się z woodstockowiczami na Akademii Sztuk Przepięknych.

 • Tomek Makowiecki: Dzieci są już ogarnięte

  ..."Ostatnie trzy lata do był 'hardkor'" - tak o wychowywaniu dwójki małych dzieci mówi Tomek Makowiecki.

 • Tomek Makowiecki powraca z nowym albumem "Moizm"!

  ..."Czuję, że ta płyta jest najważniejszą rzeczą, jaką do tej pory zrobiłem. Najodważniejszą" - deklaruje Tomek Makowiecki. Wokalista wraca z autorskim materiałem. "To jego deklaracja niepodległości(...), nagrywał i koncertował z Danielem Bloomem, cenionym twórcą muzyki filmowej; a to tylko część z jego aktywności w ostatnich latach. Nic dziwnego, że na kolejny solowy album wciąż brakowało czasu...

 • Maciej Skrzątek: Pieniądze to nie wszystko

  Wróżbita Maciej czyta w kartach jak nikt inny w Polsce i zazdrośnie strzeże pozycji lidera w zawodzie. Za to w "Top Chefie" wziął udział dla zabawy. Bo w gotowaniu najbardziej ceni przyjemność.

 • "Taniec z Gwiazdami": Mąż zazdrosny o partnera?

  Mariola Bojarska-Ferenc zaprzyjaźniła się ze swoim tanecznym partnerem. Z Tomaszem Barańskim łączy ją wiele wspólnych zainteresowań, m.in. zdrowy styl życia. Oboje są przekonani, że ta przyjaźń przetrwa nawet po zakończeniu "Tańca z Gwiazdami". Tancerza polubił także mąż gimnastyczki. Mariola Bojarska-Ferenc twierdzi, że ceni jego dokonania zawodowe i nie jest zazdrosny.

 • Paweł Kaczmarczyk: Trasa promująca płytę "Kaczmarczyk vs Paderewski: Tatra"

  Ceniony pianista i kompozytor jazzowy Paweł Kaczmarczyk w lutym rozpocznie trasę promującą swój szósty album "Kaczmarczyk vs Paderewski: Tatra".

 • Piotr Stramowski o filmie "Fighter": Byliśmy jak w transie

  ..."Tomek wali w ryj, zamiast pokazać, co czuje" - mówi Piotr Stramowski o bohaterze, którego gra w filmie "Fighter". Produkcja zadebiutuje na ekranach polskich kin w najbliższy piątek, 19 lipca.

 • Pamięci Piotra "Stopy" Żyżelewicza: Zobacz dokument o jego życiu

  W siódmą rocznicę śmierci Piotra "Stopy" Żyżelewicza do sieci trafił dokumentalny film o życiu cenionego perkusisty znanego z m.in. Voo Voo, Izraela i 2TM2,3.

 • Olaf Lubaszenko obchodzi 50. urodziny

  Z filmem związany jest od 1982 roku. Jego ojcem jest Edward Linde-Lubaszenko, jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. W trakcie swej kariery udało mu się osiągnąć sukces przed i za kamerą. W czwartek, 6 grudnia, Olaf Lubaszenko kończy 50 lat.