• Informacje na temat:

  tomek disco polo

Artykuły na temat: tomek disco polo
 • "Taniec z Gwiazdami" z gwiazdami disco polo

  Tego w "Tańcu z Gwiazdami" jeszcze nie było. W najbliższy piątek w programie wystąpią gwiazdy disco polo. Masters, Radek Liszewski, Boys, Piękni i młodzi i MIG zaśpiewają swoje największe przeboje. Dyrygent Tomek Szymuś i jego orkiestra hity, które zna cała Polska, przearanżują w taneczną klasykę.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Górą disco polo

  Jak bawią się gwiazdy disco polo do własnych przebojów? Widzowie telewizyjnej Dwójki mieli okazję przekonać się o tym w siódmym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!".

 • "Disco Polo": Jest zwiastun!

  Jest już oficjalny trailer jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji filmowych 2015 roku - "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka. W rolach głównych zobaczymy: Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego, Tomasza Kota i Joannę Kulig.

 • Hamkało bez makijażu w "Disco polo"

  Aleksandra Hamkało uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale w swoim najnowszym filmie - "Disco polo" - zagrała chłopczycę. "Podczas zdjęć praktycznie nie miałam żadnego makijażu" - przyznaje.

 • Jak się kręci "Disco polo"?

  ...z prowincji napędzani pasją i marzeniami, żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów. - Historię tę można odczytywać na wiele sposobów i na wielu poziomach(...) zarówno miłośników subkultury disco polo, jak i tych, którzy tej kultury "nie kupują". Tych, którzy z sentymentem wspominają lata 90. oraz widzów którzy w polskim kinie szukają świeżości lub po prostu...

 • Mateusz Kościukiewicz: Ekspert od disco polo

  Współautorem scenariusza do realizowanego właśnie filmu fabularnego "Discopolo" jest znany aktor Mateusz Kościukiewicz. Przygotowując się do projektu, zagłębił się on w historię tej muzyki, wysłuchał większość przebojów i obejrzał niezliczoną ilość teledysków.

 • "Disco polo" : Bohaterowie tamtych lat?

  ...rozprawić się z tematem społeczności przygranicznych nad Odrą w swoim filmie "Yuma". Trzy lata później na ekranach polskich kina pojawia się "Disco polo" Macieja Bochniaka o "mężczyźnie-kopciuszku", który musi zostać polsko-amerykańskim księciem. Tomek (Dawid Ogrodnik) i Rudy (Piotr Głowacki) po wielu perypetiach zakładają zespół disco polo. Polska muzyka rozrywkowa to już gigantyczny przemysł...

 • "Disco polo": Dawid Ogrodnik śpiewa przebój grupy Akcent

  Ta piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "Disco polo". Przebój z repertuaru zespołu Akcent wykonał jednak Dawid Ogrodnik.

 • "Disco polo": Tak wyglądała walka o sukces

  Jak wyglądała walka o sukces "w złotych czasach disco polo" - o tym w swoim kinowym debiucie stara się opowiedzieć reżyser Maciej Bochniak. Film "Disco polo" - z Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Tomaszem Kotem i Joanną Kulig - trafi na ekrany w piątek, 27 lutego.

 • "Tata sam w domu": Król disco polo w balecie?

  Bohaterem kolejnego odcinka programu "Tata sam w domu", który widzowie Czwórki obejrzą w poniedziałek, 27 października, będzie Tomasz "Niecik" Niecikowski, gwiazda disco polo, artysta znany z takich przebojów, jak "Cztery osiemnastki" czy "Czarna Inez". Tomek będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia.

Zdjęcia na temat: tomek disco polo
Wideo na temat: tomek disco polo
 • "Kocham Cię, Polsko!": Zwiastun 7. odcinka

  W wielkanocnym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" naprzeciwko siebie staną przedstawiciele programu "Pierwsza randka" oraz gwiazdy disco polo. Tomek Kammel powalczy wspólnie z Magdą Jaroszewicz, Pauliną Sobotą i Aleksem Mackiewiczem, natomiast w drużynie Antka Królikowskiego zobaczymy Marcina Millera, Radka Liszewskiego oraz Pawła Dudka, znanego jako Czadoman. Specjalne wydanie programu "Kocham Cię

 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 7. odcinka

  W wielkanocnym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" naprzeciwko siebie staną przedstawiciele programu "Pierwsza randka" oraz gwiazdy disco polo. Tomek Kammel powalczy wspólnie z Magdą Jaroszewicz, Pauliną Sobotą i Aleksem Mackiewiczem, natomiast w drużynie Antka Królikowskiego zobaczymy Marcina Millera, Radka Liszewskiego oraz Pawła Dudka, znanego jako Czadoman. Oto, jak wgląda rozgrzewka przed

Dyskusje na temat: tomek disco polo