• Informacje na temat:

  tomek i przyjaciele zdjęcia

Artykuły na temat: tomek i przyjaciele zdjęcia
 • Monika Zamachowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Syn z przyjacielem

  Były mąż Moniki Zamachowskiej (46 l.) rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu. Na uroczystości nie zabrakło syna z przyjacielem.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Zakazany przyjaciel

  Zakazany w. Bronisław Cieślak(Bronek Malanowski), Marek Krupski(Marek), Magdalena Rembacz(Magda), Tomasz Mandes(Tomek), Anna Lucińska(Anna)Do biura Malanowskiego...

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • "M jak miłość": Małgosia Mostowiak pojawi się na pogrzebie Tomka?

  ...o tym nie powiedziała - wysyłała Małgosi do Stanów listy, zdjęcia i paczki. - Nigdy nie odpisała, nie odezwała się, ale listy i paczki nie wracały - wyzna Marcie (Dominika Ostałowska), z którą spotka(...) pogrzebie Tomka? Przekonamy się o tym już wkrótce... 1313. odcinek "M jak miłość", w którym rodzina i przyjaciele pożegnają Chodakowskiego, towarzysząc mu w ostatniej drodze, TVP2 wyemituje w poniedziałek...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "M jak miłość": Co ze ślubem Joanny i Tomka?

  ...prawda i bardzo się cieszę! Będę w ostatnich czterech odcinkach na żywo. To dla mnie idealne rozwiązanie, bo to przygoda i nowe wyzwanie, które nie wpłynie na moją stałą pracę, czyli teatr i zdjęcia(...) bohaterka będzie miała kłopoty rodzinne. A w tym czasie Tomek będzie z Agnieszką i swoją małą córeczką... To co w tej sytuacji ze ślubem Joanny i Tomka? - No, nie wiem, bo skoro Tomka nie ma przy Asi...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Viola Kołakowska na randce z młodym barmanem? Tygodnik opublikował zdjęcie

  Pierwszy raz paparazzi natknęli się na nich kilka tygodni temu. Dziś okazuje się, że to nie był przypadek. Violetta Kołakowska (40 l.) inwestuje uczucia w nową relację.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

Zdjęcia na temat: tomek i przyjaciele zdjęcia