• Informacje na temat:

  tomek kot

Artykuły na temat: tomek kot
 • Tomasz Kot w roli.. Tomka Kota

  Kolejna gwiazda w nowym serial u "39 i pół". Tym razem serialowy Darek (Tomasz Karolak) spotka swojego starego kumpla Tomka Kota, w którego w serialu wciela się... Tomasz Kot.

 • Tomasz Kot zagrał prawnika

  ..."Skazany na bluesa", "Niania" "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak jak myślisz kotku" - role w tych tytułach przyniosły Tomkowi Kotowi uznanie i wielką popularność. Jednak dopiero adwokat Maciej Zgirski w "Jak się pozbyć cellulitu" to postać, z powodu której kobiety tracą głowę.

 • Tomasz Kot reprezentowany przez amerykańską agencję aktorską

  Tomasz Kot podpisał kontrakt z "United Talent Agency". Agencja należy do najbardziej prestiżowych w Hollywood, a wśród jej klientów znajdują się takie gwiazdy kina, jak Michael Douglas, Harrison Ford, Gwyneth Paltrow, Benedict Cumberbatch, Alicia Vikander, Angelina Jolie czy Anthony Hopkins.

 • Tomasz Kot: Odkryliśmy na nowo polski folklor

  ...skojarzenia na mój temat. A pan utożsamia się z którymś z tych aktorów? - Nie, bo bardzo lubię fakt, że nazywam się Tomek Kot i nie czuję z tymi aktorami szczególnych związków. Choć przyznam, że kiedy(...)Czy po powrocie z Cannes, zgodnie z tym, co napisała brytyjska prasa, czuje się pan Jamesem Bondem? Tomasz Kot: - Absolutnie się nim nie czuję, choć odbieram to porównanie jak olbrzymi komplement...

 • Kot jako Węgier zakochany w Polce

  Nominowany do "Telekamer Tele Tygodnia 2008" Tomasz Kot (znany m.in. z "Testosteronu" i "Niani") w najnowszym filmie duetu Konecki - Saramonowicz "Lejdis" gra... Węgra.

 • Żebrowski i Kot razem na scenie

  Michał Żebrowski ( "Pręgi" , "Kochankowie roku tygrysa" ) i Tomasz Kot ( "Skazany na bluesa" , serial "Niania") wystąpią wspólnie w spektaklu "Samotny Zachód" na deskach Teatru Nowego Praga w Warszawie. Aktorzy po raz pierwszy spotkają się na scenie - zagrają swoich braci. Premierę zaplanowano na 10 marca.

 • Z udziałem Kota i Lubaszenki

  .... - Tomasz przyszedł raz na mój koncert do Alchemii w Krakowie, gdy otwierano salę podziemną. Był to koncert "Tylko dla kobiet". Tomek założył nawet koszulkę z napisem "Tylko dla kobiet", a nawet został zaproszony na scenę i udawał... morze, co było bardzo zabawnym wydarzeniem - wspomina piosenkarka. - Później Tomek zapraszał mnie na spektakle, ale to była bardzo luźna znajomość. Natomiast...

 • Stuhr pracuje z Figurą, Kotem i Bohosiewicz

  Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Figura i Tomasz Kot wezmą udział w słuchowisku radiowym "Ich czworo" w reżyserii Jerzego Stuhra. Premiera w krakowskim studiu odbędzie się 17 grudnia. Słuchowisko będzie nagrywane na żywo z udziałem publiczności.

 • Tomasz Kot o "Disco polo": Zagrałem Polaka do sześcianu

  ..."Daniel Polak to jest Polak do sześcianu: nazwisko, sposób ubierania się, sposób bycia w ogóle. Było bardzo wiele możliwości, żeby się tak wyżyć aktorsko" - mówi o swej postaci grający w filmie "Disco polo" Tomasz Kot, który 2 marca odebrał Polską Nagrodę Filmową Orła 2015 za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bogowie".

 • Reżyser "Idy" kręci w Łodzi "Zimną wojnę". W rolach głównych Kulig i Kot

  .... Główna rola męska, którą gra Tomek Kot, to postać o imieniu Wiktor - pianista. Natomiast Zula, którą gra Joasia Kulig, jest członkinią chóru i zespołu tanecznego naszego zespołu 'Mazurek'. Muzyka jest(...) wykonania w dużej grupie i skomplikowane choreograficznie. Ciekawe to było przeżycie" - podkreśla aktorka. Tomasz Kot mówi, że jest pod ogromnym wrażeniem umiejętności swojej ekranowej partnerki...

Zdjęcia na temat: tomek kot
Wideo na temat: tomek kot
Dyskusje na temat: tomek kot