• Informacje na temat:

  tomek kowal kowalski

Artykuły na temat: tomek kowal kowalski
 • Tomek Kowalski: Wielki dzień (teledysk "Na końcu drogi")

  Do sieci trafił debiutancki teledysk Tomka Kowalskiego, laureata czwartej edycji "Must Be The Music". "Na końcu drogi" zapowiada solową płytę wokalisty, który od wypadku na motocyklu porusza się na wózku.

 • Tomasz "Kowal" Kowalski w egzoszkielecie na Przystanku Woodstock

  Jednym z gości specjalnych podczas koncertu Kuby Płucisza na Przystanku Woodstock jest Tomasz "Kowal" Kowalski. Sparaliżowany po wypadku na motocyklu zwycięzca "Must Be The Music" zaśpiewa w specjalnym egzoszkielecie.

 • Tomasz "Kowal" Kowalski: Z marzeń nie wolno rezygnować

  ..."Diagnoza lekarzy była dla mnie pesymistyczna. Powiedzieli, że rdzeń został przerwany i do końca życia mogę zapomnieć o chodzeniu" - wspomina Tomasz Kowalski swój wypadek na motocyklu. Ponad rok po tym zdarzeniu laureat "Must Be The Music" udowadnia, że nie zamierza zrezygnować ze swoich marzeń.

 • Tomasz "Kowal" Kowalski staje na nogi

  Ponad dwa lata po wypadku na motocyklu wokalista Tomasz "Kowal" Kowalski zaprezentował filimik, na którym próbuje poruszać się samodzielnie. Zwycięzca "Must Be The Music" ma uszkodzony rdzeń kręgowy, w wyniku którego jest sparaliżowany od pasa w dół.

 • Tomasz Kowalski nadal w śpiączce. Przyjaciele z "Must Be The Music" pomagają

  ..."Tomek dalej przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej i nabiera sił do dalszej walki" - to najnowsze informacje o stanie zdrowia ciężko rannego w wypadku na motocyklu Tomasza "Kowala" Kowalskiego, laureata czwartej edycji "Must Be The Music".

 • Tomasz Kowalski miał wypadek. Zwycięzca "Must Be The Music" walczy o życie

  Laureat czwartej edycji "Must Be The Music" Tomasz Kowalski miał wypadek na motocyklu i walczy o życie.

 • Tomasz Kowalski opuścił szpital

  Mamy najnowsze wieści z obozu Tomasza Kowalskiego, sparaliżowanego po wypadku na motocyklu laureata czwartej edycji "Must Be The Music".

 • Tomasz Kowalski po wypadku jest w śpiączce

  Laureat czwartej edycji "Must Be The Music" Tomasz Kowalski pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej. Wokalista w niedzielę wieczorem (8 czerwca) został poważnie ranny w wypadku na motocyklu.

 • TSA i Maciej Balcar razem: Dwóch Jezusów na jednej scenie

  W amfiteatrze na Górze św. Anny odbył się Rock Festiwal - Igrzyska Rockowe . Na scenie pojawili się m.in. TSA , Dżem (gościnnie wsparł zespół Tomek "Kowal" Kowalski ), Cree i Oberschlesien . Wówczas spontanicznie doszło do wspólnego występu wokalisty Dżemu Macieja Balcara z zespołem TSA. Maciej Balcar gościnnie zaśpiewał w przeboju "Alien" TSA. W ten sposób na jednej...

 • Kuba Płucisz i Goście: Przystanek Woodstock to mój dom

  ...z etapu największych sukcesów Iry z lat 90.). Najwięcej emocji wywołał jednak sparaliżowany po wypadku na motocyklu Tomasz "Kowal" Kowalski . Laureat "Must Be The Music" w czerwcu 2014 r. zderzył się(...) do Tomka Kowalskiego kolejni wokaliści, a także jego syn Natan. W związku z tym zmianie uległa zaplanowana wcześniej kolejność i Tomek Kowalski zaśpiewał utwór, który mógłby być jego hymnem - "Nadzieja...