• Informacje na temat:

  tomek makowiecki 2011

Artykuły na temat: tomek makowiecki 2011
 • Ranking par w polskim show-biznesie

  Jusis i Tomasz Makowiecki. Zaś najsympatyczniejsi - Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, którzy za rok będą świętować dziesiątą rocznicę swego związku. "Ludzie oceniają gwiazdy przez pryzmat zagranych ról i wizerunku wykreowanego w mediach, a nie rzeczywistych cech charakteru. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zaskarbili sobie sympatię widzów dzięki fantastycznym rolom w sitcomie 'Kasia i Tomek'. Zapadli...

 • Reni Jusis

  ...jeszcze trzy płyty: "Elektrenika" (2001), "Trans Misja" (2003) i "Magnes" (2006). 9 listopada 2011 na rynek trafiła książka autostwa Reni Jusis i Magdy Targosz "Poradnik dla zielonych rodziców(...). Prywatnie Reni jest związana z Tomkiem Makowieckim, z którym ma dwójkę dwójkę dzieci.

 • Najsympatyczniejsi polscy celebryci

  Najsympatyczniejszą parą polskiego show-biznesu jest Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Taką opinie na temat serialowej pary "Kasia i Tomek" wyraziło 61 proc. pytanych.

 • "Erratum" znowu najlepsze

  "Erratum" Marka Lechkiego otrzymało Grand Prix - Statuetkę Maszkarona - podczas 25. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Festiwal zakończył się 14 maja. To już kolejna nagroda do tej produkcji.

 • Sylwester 2010: Potop szwedzki, czyli gdzie się bawić

  Nie interesują Was domówki, nie lubicie się bawić na wielkich balach? Sprawdźcie zatem nasz przewodnik po sylwestrowych imprezach plenerowych przygotowywanych w największych miastach!