• Informacje na temat:

  tommy lee aktor

Artykuły na temat: tommy lee aktor
 • Tommy Lee Jones: Gwiazdor o zmęczonej twarzy

  Oto lista, na którą powinien zerknąć każdy dziennikarz przed wywiadem z Tommym Lee Jonesem: Zakaz zadawania pytań o jego małżeństwa. Poruszania kwestii politycznych. Wypytywania o przyjaźnie(...) Streep. Gburowaty na co dzień Jones wybitnym kolegom po fachu potrafi okazać szacunek. "Czy dalej potrafisz kichać na zawołanie?" - dopytywała Streep. "Tak, ale teraz więcej sobie za to liczę" - Tommy Lee...

 • Tommy Lee Jones: Szeryf

  Tommy Lee Jones, zdobywca Oscara, jeden z najbardziej wszechstronnych amerykańskich aktorów, mający na swoim koncie niezwykle zróżnicowane role, kończy w czwartek, 15 września, 70 lat. Na swoją obecną pozycję artysta musiał jednak długo pracować.

 • Tommy Lee Jones zrezygnował

  Tommy Lee Jones zrezygnował z reżyserii filmu "Lincoln Lawyer", w którym miał też zagrać główną rolę - informuje "Variety".

 • Tommy Lee Jones wyreżyseruje western

  Laureat Oscara, jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie, Tommy Lee Jones, wyreżyseruje western. Najnowszym dziełem artysty będzie remake filmu "Kowboje" Marka Rydella z 1972 roku.

 • Tommy Lee Jones dotrzymuje słowa

  Tommy Lee Jones ( "Faceci w czerni 2" , "Zaginione" ) wyreżyseruje film "The Three Burials of Melanquiades Estrada". Aktor także zagra w przygotowywanym przez siebie obrazie. Scenariusz opowieści jest dziełem Guillermo Arriagi, który pracował przy produkcji filmów "Amores Perros" i "21 gramów" .

 • Tommy Lee Jones kontra nastolatki

  Amerykański gwiazdor Tommy Lee Jones, jeden z facetów w czerni , w swoim nowym filmie po raz kolejny wcieli się postać agenta. W sensacyjnej komedii "Cheer Up" aktor zagra podstarzałego agenta FBI, który musi współpracować z... grupą rozhisteryzowanych nastolatek.

 • Tommy Lee Jones chroni cheerleaderki

  Tommy Lee Jones ( "Ścigany" , "Kosmiczni kowboje" ) zagra w pełnej akcji komedii "Cheer Up". Projekt powstanie dla firmy produkcyjnej Bel-Air Entertainment. Na razie nie są znane nazwiska scenarzysty i reżysera obrazu.

 • Tommy Lee Jones: Prawdziwy kowboj

  ..."The Homesman", najnowszy film Tommy'ego Lee Jonesa, rozgrywa się na Dzikim Zachodzie w XIX wieku. Hollywoodzki aktor nie musiał specjalnie przygotowywać się do roli kowboja, bo... jest nim w rzeczywistości. Teksańczyk z dziada pradziada ma ranczo o powierzchni ponad 1000 hektarów.

 • Tom Hanks i Tommy Lee Jones na londyńskiej scenie

  Tom Hanks, dwukrotny laureat Oscara ("Filadelfia", "Forrest Gump" ) jest kolejną amerykańską gwiazdą, która zadebiutuje na deskach londyńskich teatrów. Aktor wystąpi na scenie Donmar Warehouse w sztuce, nad którą pracuje Sam Mendes ( "American Beauty" ).

 • Tommy Lee Jones: Skarb narodowy

  Tommy Lee Jones ("Faceci w czerni", "To nie jest kraj dla starych ludzi"), którego już 14 września zobaczymy u boku Meryl Streep ("Mamma Mia!", "To skomplikowane") w filmie "Dwoje do poprawki", otrzyma 28 września nagrodę za całokształt twórczości na jubileuszowym, 60. festiwalu w San Sebastian.