• Informacje na temat:

  tommy morrison

Artykuły na temat: tommy morrison
 • Zagraniczne hity na jesień 2013!

  Perrineau). "Synowie..." nadal sądzą, że to "Ninersi" zabili Piney’a (William Lucking) i postrzelili Clay’a (Ron Perlman). Jax i Chibs (Tommy Flanagan) muszą ukrywać się przed policją, która ściga ich(...) Morris) i Sama (Chord Overstreet). Zaś Will Shuester (Matthew Morrison), trener chórzystów, nieoczekiwanie wyjedzie do Waszyngtonu. Jego miejsce zajmie... Finn (Cory Monteith)! Świeża krew...

 • Tommy Lee i słynni goście

  "Tommyland: The Ride" to tytuł trzeciej solowej płyty Tommy'ego Lee, perkusisty grupy Mötley Crüe, która ukaże się na początku sierpnia. Szalony rockman, znany z małżeństwa z Pamelą Anderson i licznych romansów, do nagrań zaprosił kilku sławnych gości ze środowiska rockowego, ale także Nicka Cartera z boysbandu Backstreet Boys.

 • "Niegrzeczni chłopcy rocka"

  Wśród licznych rankingów pojawił się kolejny, zawierający listę 20 "niegrzecznych chłopców" w muzyce. Choć dominują w nim rockmani, w ścisłej czołówce znaleźli się także raperzy. Zwyciężył Tommy Lee, perkusista Mötley Crüe, były mąż Pameli Anderson i autor licznych skandali.

 • Mickey Rourke w bokserskiej opowieści?

  Mickey Rourke ( "Dziewięć i pół tygodnia" , "Dawno temu w Meksyku: Desperado" ) ma nadzieję otrzymania dużej roli w ekranowej biografii słynnego boksera Tommy'ego Morrisona. Gwiazdor, który dla krwawego sportu zarzucił na kilka lat karierę aktorską, chciałby zagrać Tony'ego Holdena, menedżera głównego bohatera. Nie będzie to jednak proste, bo podobno na tę samą rolę apetyt ma jeszcze jedna

 • Radiohead nowymi The Beatles?

  Członkowie brytyjskiej formacji Radio head zostali uznani drugim, po The Beatles, najpopularniejszym na świecie zespołem. W specjalnym zestawieniu 1000 najważniejszych albumów wszech czasów, przygotowanym przez brytyjskiego autora Colina Larkina, zespół Thoma Yorke'a znalazł się na miejscu drugim i czwartym.

 • Video, DVD: "Płonąca pułapka"

  W środę, 10 sierpnia, na video i DVD (do wypożyczenia i sprzedaży) zadebiutuje dramat "Płonąca pułapka" Jay'a Russela, z Joaquinem Phoenixem i Johnem Travoltą w rolach głównych.

 • Roman Bugaj: Bokser-aktor

  Po dziewięcioletniej przerwie na ring wraca Roman Bugaj - najlepszy aktor wśród polskich bokserów. 26 kwietnia wystąpi na gali w Legionowie. Kibice zobaczą go wkrótce także na srebrnym ekranie, tym razem w "Obywatelu" Jerzego Stuhra.

 • Oliver Stone: Niepokorny Amerykanin

  Mimo że nie ma ostatnio najlepszej passy, jest twórcą obrazów, które na stałe zapisały się w historii kina."Pluton", "Wall Street", "Urodzeni mordercy" - to najgłośniejsze tytuły w dorobku obchodzącego 65. urodziny Olivera Stone'a.

 • Legenda i debiutanci

  Legendarna, irlandzka hardrockowa grupa Thin Lizzy oraz utalentowani debiutanci z śląskiego zespołu Kruk zaprezentują się w poniedziałek, 27 października, w warszawskiej "Stodole".

 • Kruk przed Thin Lizzy

  Śląska hardrockowa grupa Kruk poprzedzi polski koncert legendarnej formacji Thin Lizzy, znanej z takich przebojów, jak m.in. "Whiskey In The Jar" czy "The Boys Are Back In Town".

Wideo na temat: tommy morrison
 • Sunset Limited

  "The Sunset Limited" to odważna i bezkompromisowa ekranizacja dramatu Cormaca McCarthy'ego - wybitnego amerykańskiego pisarza, który od lat typowany jest jako kandydat do literackiej Nagrody Nobla. Film, w którym wystąpili Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson, debiutuje na DVD już 20 kwietnia! Głęboko religijny były oszust, który w swoim życiu z niejednego już jadł pieca (w tej roli doskonały Samuel L. Jackson) ratuje przed śmiercią profesora (Tommy Lee Jones), kiedy ten usiłuje popełnić...

 • Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

  Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę

 • Dwoje do poprawki

  Film opowiada on o parze, która po 30 latach małżeństwa postanawia spędzić intensywny weekend z doradcą, co ma pomóc im zadecydować o przyszłości związku.