• Informacje na temat:

  toni collette aktorka

Artykuły na temat: toni collette aktorka
 • Nowa rola Toni Collette

  Toni Collette ("Shaft", "Hotel Splendide") dołączy do obsady nowego filmu twórcy "Notting Hill" - Rogera Michella. Aktorka, nominowana do Oscara za rolę w filmie "Szósty zmysł" M. Night Shyamalana, zagra u boku Samuela L. Jacksona ("Shaft") i Bena Afflecka ("Dogma").

 • Toni Collette i japońska historia

  Australijska aktorka Toni Collette ( "8 i 1/2 kobiety" , "Szósty zmysł" , "Shaft" ) zagra w dramacie "Japanese Story", który realizowany będzie w jej rodzinnym kraju. Film ma opowiadać historię młodej geolog i japońskiego biznesmena.

 • Toni Collette siostrą Cameron Diaz

  Toni Collette ( "Szósty zmysł" , "Był sobie chłopiec" ) zagra jedną z dwu głównych ról w romatycznej komedii "In Her Shoes". Obraz ten, będący adaptacją bestsellerowej powieści Jennifer Weiner, opowie o powikłanych relacjach dwóch sióstr. W drugą z centralnych postaci filmu wcieli się Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ).

 • Nagrody Emmy rozdane!

  Australijska aktorka Toni Collette została w niedzielę uhonorowana nagrodą Emmy Amerykańskiej Akademii Sztuki Telewizyjnej za pierwszoplanową rolę w komediowym serialu telewizyjnym sieci Showtime "United States of Tara". Collette gra tam kobietę o wielu obliczach cierpiącą na kryzys tożsamości.

 • Australijskie gwiazdy razem na planie

  Heath Ledger ( "Cena honoru" ), Geoffrey Rush ( "Blask" ) i Toni Collette ( "Szósty zmysł" ) zagrają w filmach dotowanych przez australijskie państwo. Informację o nowych produkcjach aktorów podał magazyn "The Hollywood Reporter".

 • Shirley MacLaine babką Cameron Diaz

  Shirley MacLaine ( "Wystarczy być" , "Czułe słówka" , "Pocztówki znad krawędzi" ) dołączyła do obsady komedii "In Her Shoes". Zagra w niej babkę dwóch głównych bohaterek opowieści, granych przez Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) i Toni Collette ( "Szósty zmysł" , "Był sobie chłopiec" ). Zdjęcia do filmu rozpoczną się już 9 lutego w Los...

 • Zrezygnowała z roli

  Toni Collette zrezygnowała z udziału w najnowszym projekcie Sama Mendesa. W filmie twórcy "American Beauty" aktorkę zastąpi Maggie Gyllenhaal.

 • Wenecja bez Stephena Daldry'ego

  Studio Miramax Films wycofało z konkursu tegorocznego 59. Festiwalu Filmowego w Wenecji obraz Stephena Daldry'ego, "The Hours". Film twórcy "Billy'ego Elliota" , w gwiazdorskiej obsadzie (Nicole Kidman, Julianne Moore, Meryl Streep, Ed Harris, Claire Danes, Toni Collette, Eileen Atkins, Miranda Richardson), typowany był na jednego z najpoważniejszych kandydatów do zdobycia Złotych Lwów.

 • Calista Flockhart w "Providence"

  Calista Flockhart, gwiazda serial u "Ally McBeal" , dołączy do obsady filmu "Providence", który powstaje w studiu Disney'a. Na udział w produkcji wyrazili zgodę także Tim Blake Nelson ( "Bracie, gdzie jesteś?" ) i Toni Collette ( "Był sobie chłopiec" ). Główne role w filmie zagrają Alec Baldwin ( "Hollywood atakuje!" ) i Matthew Broderick ( "Miłość jak narkotyk" ).

 • Helen Mirren liczy na Oscara

  Laureatka Nagrody Akademii, brytyjska aktorka Helen Mirren wymieniana jest wśród faworytów przyszłorocznych Oscarów za rolę w filmie "Hitchcock". Gwiazda liczy, że w gronie zwycięzców znajdzie się także sam film.

Zdjęcia na temat: toni collette aktorka