• Informacje na temat:

  tony shalhoub aktor

Artykuły na temat: tony shalhoub aktor
 • Gildia Aktorów: Nominacje

  Gildia Aktorów Filmowych - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła we wtorek, 11 stycznia, nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2004 rok. Wśród nominowanych znaleźli się bohaterowie filmów: "The Aviator" , "Marzyciel" , "Za wszelką cenę" , "Ray" i "Bezdroża" .

 • Detektyw Monk kończy karierę

  ..."Monk" zakończy swój żywot na ósmym sezonie. Takie doniesienia potwierdził odtwórca głównej roli w serial u - Tony Shalhoub.

 • "Parasite" z najlepszą obsadą

  W niedzielę, 19 stycznia, w Los Angeles wręczono nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów (SAG). W jednej z kategorii doszło do olbrzymiej niespodzianki.

 • Amerykańscy aktorzy nominują

  Film Seana Penna "Into the Wild" zdominował nominacje, które co roku przyznaje Stowarzyszenie Amerykańskich Aktorów (SAG). Obraz ma szanse aż na cztery nagrody.

 • Emmy 2018: 22. nominacje dla "Gry o tron"

  Co roku nominacje do nagrody Emmy wzbudzają wśród fanów seriali spore kontrowersje. Choć wiadomo, że każdy widz chciałby zobaczyć swoich ulubionych aktorów odbierających najważniejszą wśród amerykańskich wyróżnień nagrodę, to nie sposób nie zauważyć, że w tym roku Akademia Telewizyjna pominęła sporo osób i seriali, które na Emmy z pewnością zasługiwały. Klasycznie nie zapomniała jednak o "Grze...

 • Dr House czy Dexter?

  Odtwórcy tytułowych ról w serialach "Doktor House" (Hugh Laurie) i "Dexter" (Michael C. Hall) rywalizować będą o nagrodę amerykańskiego Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (Screen Actors Guild). W czwartek, 17 grudnia, poznaliśmy nominowanych do tego prestiżowego aktorskiego wyróżnienia.

 • "Dexter" czy "Dr. House"?

  Podczas 62. gali Emmy dowiemy się, kto zdobędzie nagrody dla najlepszych seriali, aktorów i twórców programów telewizyjnych. Większość nominowanych produkcji do telewizyjnych Oscarów, jak nazywane są te nagrody, już znamy, inne - miejmy nadzieję - wkrótce pojawią się na ekranach naszych telewizorów.

 • Kto zdobędzie Emmy?

  Podczas 61. gali Emmy dowiemy się, kto zdobędzie nagrody dla najlepszych seriali, aktorów i twórców programów telewizyjnych. Większość nominowanych produkcji do telewizyjnych Oscarów, jak nazywane są te nagrody, już znamy, inne wkrótce pojawią się na ekranach naszych telewizorów.

 • Emmy 2019: Znamy nominacje. Rekord "Gry o tron"

  ..." Phoebe Waller-Bridge - "Fleabag" AKTOR DRUGOPLANOWY W SERIALU KOMEDIOWYM: Alan Arkin - "The Kominsky Method" Anthony Carrigan - "Barry" Tony Hale - "Figurantka" Stephen Root - "Barry" Tony Shalhoub(...) kategoriach: SERIAL DRAMATYCZNY: "Zadzwoń do Saula" "Bodyguard" "Gra o tron" "Obsesja Eve" "Ozark" "Pose" "Sukcesja" "Tacy jesteśmy" AKTOR W SERIALU DRAMATYCZNYM: Jason Bateman - "Ozark...

 • Złote Globy: "Godziny" i "Chicago"

  ...) Najlepsza aktorka pierwszoplanowa w komediowym serialu telewizyjnym: JENNIFER ANISTON, "Przyjaciele" Najlepszy aktor pierwszoplanowy w komediowym serialu telewizyjnym: TONY SHALHOUB(...)Dramat "Godziny" zdobył w sumie dwie nagrody - za najlepszą aktorkę pierwszoplanową w dramacie uznano bowiem występującą w obrazie Nicole Kidman. Musical "Chicago" w sumie zdobył trzy statuetki...

Zdjęcia na temat: tony shalhoub aktor
Dyskusje na temat: tony shalhoub aktor
 • Re: Tony Shalhoub (Adrian Monk)

  Super aktor idealny do tej roli. Wiele razy widziałam ten serial i zawsze jak się do niego wraca to można odkrywać go na nowo. Polecam bo naprawdę warto go obejrzeć.

 • Re: Utalentowany detektyw, cierpiący na...

  Tony Shalhoub nie jest więźniem jednej (genialnej zresztą) roli. To przede wszystkim wybitny aktor teatralny. Ostatnio grał w Belasco Theatre na Brodwayu w spektaklu Golden Boy. Poza tym, jego dorobek filmowy też jest imponujący, tylko jego role są drugoplanowe, a on jest mistrzem każdej kreacji :-)