• Informacje na temat:

  top 4

Artykuły na temat: top 4
 • "Top Gun Maverick": Tylko Tom Cruise nie wymiotował

  Na czerwiec tego roku zaplanowana została premiera filmu "Top Gun Maverick". Jego producent - Jerry Bruckheimer w wywiadzie udzielonym magazynowi "The Hollywood Reporter" zdradził kilka informacji związanych z długo oczekiwanym powrotem Toma Cruise'a do roli nieustraszonego pilota myśliwca.

 • Wygrał "Top Model. Co teraz?

  Mimo że 8. edycja "Top Model" już się skończyła, uczestnicy programu wciąż pozostają pod czujnym okiem widzów. Wielu z nich podczas trwania modowego show zebrało sobie spore grono fanów. Do takich osób z pewnością należy Dawid Woskanian, który mimo swojej ciężkiej choroby, nie miał sobie równych w finale programu. Jakie plany na przyszłość ma model?

 • Film „Top Gun: Maverick” trafi do kin dopiero na Boże Narodzenie

  Pandemia koronawirusa nie daje za wygraną. Z jej powodu premiery kolejne filmów są przenoszone na dużo późniejsze terminy. Wśród tytułów, które trafią do kin kilka miesięcy później niż pierwotnie planowano, jest kontynuacja kultowego filmu Tony’ego Scotta „Top Gun”. Wyreżyserowany przez Josepha Kosinskiego „Top Gun: Maverick” będzie można zobaczyć dopiero od 23 grudnia tego roku.

 • Natalia Nykiel: Nowy singel "Łuny" na Sopot Top of the Top Festival

  Podczas Sopot Top Of The Top Festival Natalia Nykiel po raz pierwszy zaprezentuje swój nowy singel, który zaśpiewa na żywo. W sierpniu gwiazdę będzie można oglądać jeszcze podczas koncertów w Olsztynie i Krakowie, gdzie wystąpi jako support grupy 30 Seconds to Mars. Jesienią Natalia Nykiel weźmie natomiast udział w trasie koncertowej Adama Sztaby z piosenkami Grzegorza Ciechowskiego.

 • Najlepsze filmy z motywem taxi - top 7

  Taksówkarze pojawiali się w wielu filmach. Niektórzy z nich byli bohaterami filmów sensacyjnych, inni komediowych, a niektórzy zostali obsadzani w dramatycznej fabule. Oto 7 filmów i seriali, w których wykorzystano motyw taxi.

 • REGULAMIN KONKURSU "Muzyka na Topie" I    Postanowienia ogólne 1.    Konkurs pt. ,,Muzyka na Topie" (zwany dalej ,,Konkursem") organizowany jest przez...

 • "Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Maserak najlepszy!

  Tancerz i choreograf Rafał Maserak okazał się najlepszym kucharzem i wygrał program "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Finał show widzowie Polsatu zobaczyli w środę, 9 listopada.

 • Box ZZ Top

  Bardzo dobra wiadomość dla tych fanów amerykańskiego tria ZZ Top, którzy nie narzekają na brak gotówki. 17 listopada ukazać ma się w Polsce czteropłytowy box teksańskiego zespołu, zatytułowany "Chrome, Smoke & BBQ: The ZZ Top Box". Na czterech płytach zmieszczono ponad pięć godzin muzyki, co odpowiada 80 utworom Billy'ego Gibbonsa, Dusty'ego Hilla i Franka Bearda.

 • Średnia widownia transmisji 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2007 wyniosła 2,9 mln widzów (8,2 proc.). To o milion widzów więcej, niż udało się zgromadzić ubiegłotygodniowym koncertom sopockiego TOP Trendy - poinformował w poniedziałek TNS OBOP.

 • Zwyciężczyni "Top Model": Nie chcą mnie rozbierać

  Naga sesja to nieodłączny element każdej edycji programu "Top Model". Także Osi Ugonoh, zwyciężczyni 4. sezonu reality show stacji TVN, musiała stanąć topless przed obiektywem Marcina Tyszki(...) - przyznaje gwiazda. Osi Ugonoh jest zwyciężczynią 4. edycji programu "Top Model", którą telewizja TVN emitowała od 1 września do 24 listopada 2014 roku. Obecnie widzowie stacji mogą oglądać...

Zdjęcia na temat: top 4
Wideo na temat: top 4
 • Osi Ugonoh ćwiczy na siłowni 5 razy w tygodniu

  Osi Ugonoh, zwyciężczyni 4. edycji "Top Model", ćwiczy na siłowni nawet pięć razy w tygodniu. Nie ogranicza się jednak wyłącznie do treningu siłowego. Od niedawna uprawia jogę, chce bowiem zwiększyć elastyczność mięśni. Uważa, że jej ciało nie jest wystarczająco rozciągnięte, co może być wynikiem intensywnego treningu siłowego. Modelka chce zmotywować siostrę do zdrowszego trybu życia. Do

Dyskusje na temat: top 4