• Informacje na temat:

  top 8 dzieci

Artykuły na temat: top 8 dzieci
 • Klaudia El Dursi z "Top Model" poprowadzi nowy program?

  Niedawno zakończyła się 8. edycja "Top Model. W programie bez wątpienia zwróciła na siebie uwagę Klaudia El Dursi - zdobywczyni "złotego biletu". Chociaż modowe show już dobiegło końca, okazuje się, że dla kobiety to nie koniec przygody z telewizją. Jak podają media, El Dursi ma poprowadzić nowy program emitowany na TVN7!

 • Top Of The Top Sopot Festival 2019: Kim jest Frans, zdobywca Bursztynowego Słowika?

  Laureatem konkursu o Bursztynowego Słowika podczas Top Of The Top Sopot Festival 2019 został reprezentujący Szwecję wokalista Frans z przebojem "If I Were Sorry".

 • Jacek Koman w serialu "Top of the Lake"

  ...6 listopada ale kino+ zaprasza na polską premierę "Top of the Lake". Serial zdobył aż 8 nominacji w tegorocznej edycji nagród Emmy i porównywany jest do "Miasteczka Twin Peaks". W jednej z ról zobaczymy polskiego aktora jacka Komana.

 • Klaudia El Dursi krytykowana za to, że wyjechała na Bali bez dzieci

  ...z rajskiej wyspy. I to właśnie ten wpis spowodował, że fani wytknęli Klaudii brak konsekwencji. Kiedy bowiem piękna bydgoszczanka była jeszcze uczestniczką programu "Top Model", wiele razy(...) miesięcy spędzi w Indonezji, przypomniano jej tamte wypowiedzi. "Co z dzieciakami i mężem?", "Pojechałaś z chłopakami?", "Dzieci pewnie tęsknią", "Rozumiem, kariera karierą, trzeba się ustatkować...

 • Samantha Fox zaręczona. Jej wybranka jest o 8 lat młodsza

  ...koronawirusa. Samantha Fox ( sprawdź! ) i Linda Olsen (samotna matka dwójki dzieci) zaczęły spotykać się w 2016 r. Rok wcześniej wokalistka pożegnała Myrę Stratton , swoją wieloletnią partnerkę(...) Fox. 53-letnia obecnie Fox zaczynała karierę jako modelka topless w brytyjskiej gazecie "The Daily Sun". Dzięki zdobytej wówczas popularności (po latach wybrano ją "dziewczyną ze strony 3 wszech...

 • Klauda El Dursi wyznała, że odrzuciła ofertę prowadzenia show "Hotel Paradise”

  Finalistka 8. edycji „Top Model” i prowadząca "Hotel Paradise" była gościem Michała Piróga w jego relacji na żywo, którą tancerz prowadził w poniedziałek na Instagramie. Modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących obu programów, a Piróg wyjawił, że niewiele brakowało, a Klaudia nie dotarłaby do finału show TVN.

 • Frans na klubowym koncercie w Polsce

  Znany z przeboju "If I Were Sorry Sorry" laureat konkursu o Bursztynowego Słowika podczas Top Of The Top Sopot Festival 2019, szwedzki wokalista Frans 23 listopada zaśpiewa w Klubie Stodoła w Warszawie.

 • Najpopularniejsze składanki

  Składankowe płyty z piosenkami rożnych artystów stanowią istotną część polskiego rynku fonograficznego. I choć w 2006 roku również osiągały wysokie nakłady, to najpopularniejsza z nich, czteropłytowa kompilacja "The Best Christmas... Ever!", jest jedyną, jaka uplasowała się w ogólnym "Top 10" bestsellerów płytowych roku w Polsce.

 • Najbardziej żenujące momenty w filmach

  Jedno z brytyjskich czasopism zadało sobie trud zestawienia 50 najbardziej tandetnych i rozbrajających scen w historii filmu. Pierwsze miejsce na liście przypadło patetycznej mowie prezydenta Stanów Zjednoczonych (Bill Pullman), z głośnego widowiska s-f "Dzień niepodległości" . Drugą pozycją nagrodzono męskie uściski Toma Cruise'a i Vala Kilmera w zakończeniu "Top Gun" . Na podium zmieścił się...

 • The Rolling Stones w Warszawie. Ryszard Poznakowski: To był szok

  .... Oczywiście nie wziąłem żadnych pieniędzy... Jak ten koncert wpłynął na pana życie? - Ten dzień zmienił moje myślenie o muzyce o 180 stopni. Zmienił też moje podejście do estetyki czy życia w ogóle(...) zniknęli bikiniarze, a pojawiły się "dzieci - kwiaty": kolorowe koszule ze stójkami, kolorowe spodnie, aksamitne marynarki... To jedyna wielka gwiazda, która przejechała wówczas do Polski w zenicie...