• Informacje na temat:

  top gear

Artykuły na temat: top gear
 • Ostatni odcinek "Top Gear"

  Stacja BBC wyemitowała zapowiedź specjalnego odcinka 22. serii programu "Top Gear" . Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz ostatni Jeremy'ego Clarksona w roli gospodarza motoryzacyjnego show. Na razie nie jest znana oficjalna data premiery programu.

 • Smolik dla fanów "Top Gear"

  Aby uczcić polską premierę nowego sezonu " Top Gear ", BBC Brit wraz ze Smolikiem stworzyli nietypowy projekt napędzany dźwiękami aut polskich maniaków motoryzacji. Fani mogli nadsyłać dźwięki swoich czterech kółek przez ponad dwa tygodnie. Wśród nadesłanych pojawiły się odgłosy wydawane przez takie perełki jak Citroen BL11, Warszawa 223, Polonez 1,5 SLE, Mercedes W120 czy kultowy Fiat 126

 • Kierowca programu "Top Gear" zmierzy się z Therese Johaug

  Legendarny kierowca testowy brytyjskiego programu BBC "Top Gear" Stig zmierzy się z norweską sztafetą, w skład której wejdą: biegaczka narciarska Therese Johaug, skoczek Rune Velta, biathlonista Emil Hegle Svendsen i snowboardzista Terje Hakonsen.

 • Gwiazdor pop: Prowadzący "Top Gear" to homofob

  Swego czasu piosenkarz wyraził opinię, że popularny telewizyjny program motoryzacyjny "Top Gear" powinien być bardziej "gay-friendly". George Michael na poparcie słów dla żartu umieścił w internecie swoje zdjęcie w różowym samochodzie marki Bentley. W najnowszym odcinku "Top Gear" Jeremy Clarkson, prezentując nowego Jaguara XKRS, zażartował z George'a Michaela i jego pamiętnych kłopotów z prawem...

 • Cudowne samochody Jamesa Bonda

  Richard Hammond w specjalnym czwartkowym wydaniu programu "Top Gear" zabierze widzów BBC Knowledge na spotkanie z samochodami Jamesa Bonda.

 • Profesjonaliści zamiast prezenterów?

  Znany prezenter programu "Top Gear" i publicysta motoryzacyjny Jeremy Clarkson podobno sam ma problemy za kierownicą. Podczas kręcenia dynamicznych ujęć na potrzeby wspomnianego programu jego miejsce w samochodzie zajmuje profesjonalny kierowca.

 • Afera Jeremy 'ego Clarksona: Zamiast steku, talerz wędlin

  Już ponad 800 tys. osób podpisało petycję wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Prezenter popularnego programu "Top Gear" miał uderzyć swojego producenta w hotelowej restauracji.

 • BBC rozstaje się z Jeremym Clarksonem

  BBC poinformowała w środę, że nie odnowi kontraktu z Jeremym Clarksonem - niezwykle popularnym, ale i kontrowersyjnym prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear", który dopuścił się niesprowokowanego zaatakowania producenta.

 • Rosyjska telewizja zaproponowała pracę Clarksonowi

  Jeremy Clarkson dostał ofertę pracy od... rosyjskiego kanału telewizyjnego Zwiezda, kontrolowanego przez resort obrony. Propozycja pojawiła się dzień po tym, jak BBC poinformowało, że nie odnowi kontraktu z tym brytyjskim prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear".

 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  ...4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

Dyskusje na temat: top gear