• Informacje na temat:

  top lista polska

Artykuły na temat: top lista polska
 • ​"Pierwsza miłość": Aneta Zając powalczy o tytuł Top Chefa!

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", która kilka miesięcy temu została blogerką kulinarną, wkrótce będzie miała okazję sprawdzić się w kuchni jednego z najpopularniejszych w Polsce programów telewizyjnych z udziałem pasjonatów gotowania. Aktorka wystąpi w specjalnej edycji show "Top Chef"!

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Najlepsze partie show-biznesu. Dlaczego wciąż są sami?

  Wydawać by się mogło, że bycie gwiazdą sprzyja powodzeniu w życiu osobistym. W końcu nic tak nie przyciąga jak sława i pieniądze. Nic bardziej mylnego. Lista tych, którzy wciąż nie posiadają swojej drugiej połówki jest dość bogata.

 • Najlepsze filmy 2014 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może następnym razem?

 • Afera Dubajska. Wstrząsające, co ujawniła Doda!

  ...postaci, które chyba dość łatwo zdemaskować.  "Jedna z nich wygrała nawet konkurs Miss Polonia, druga zdobyła kilka europejskich tytułów, inna była uczestniczką popularnego programu 'Top Model', kolejna...

 • Hozier na Open'er Festival 2015

  Pochodzący z Irlandii Hozier, jedno z największych muzycznych odkryć 2014 roku, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Jego utwór "Take Me To Church" to niekwestionowany przebój ostatnich kilku miesięcy.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  F *** ing World" - 2 listopada. Z kolei 3 października na fanów czeka premiera piątego sezonu "Sposobu na morderstwo" ; 9 X - 9. sezon "The Walking Dead" . Pojawiła się także pełna lista(...)*Poniższa lista to nieoficjalny spis nowych seriali i serialowych kontynuacji, jakie powinny pojawić się w 2019 roku na Netflixie (na podstawie zapowiedzi, informacji prasowych, SeeWhat'sNext itp...

 • Grzegorz Ciechowski: 18 utworów ikony polskiej muzyki

  Zmarł niespodziewanie 22 grudnia 2001 roku. Grzegorz Ciechowski zostawił po sobie naprawdę najlepszą pamiątkę, jaką mógł - swój dorobek artystyczny. Oto 18 najlepszych utworów lidera Republiki.

 • Nominacje do Złotych Globów

  ...powodów", "Outlandera", "Stranger Things" czy "GLOW" . "Opowieść podręcznej", serial wyprodukowany przez Hulu, można obejrzeć na Showmax. Oto lista nominacji (kategorie serialowe) Najlepszy serial(...)"), William H. Macy ("Shameless-Niepokorni"), Eric McCormack ("Will & Grace") Najlepszy  film  telewizyjny lub miniserial: "Wielkie kłamstewka", "Fargo", "Konflikt: Bette i Joan", "The Sinner", "Top of...

 • W końcu w Polsce. W 2013 roku zagrali dla nas po raz pierwszy

  Polska na koncertowej mapie świata staje się coraz mniejszą białą plamą - w 2013 roku odwiedzili nas po raz pierwszy tacy artyści ze ścisłego topu, jak m.in. Paul McCartney, Beyonce, Blur czy Justin Bieber.