• Informacje na temat:

  top model 2011

Artykuły na temat: top model 2011
 • "Top Model" pod ostrzałem

  Widzowie skarżą się na wulgarne zachowanie i komentarze jurorów telewizyjnego show "Top Model". "Oni naruszają godność kobiet!".

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • Podłożyli bombę pod domem Piroga?

  Michał Piróg pożegnał rok 2011 niezwykle mocnym akcentem. Ktoś inny przeżyłby może prawdziwe chwile grozy, ale nie on...

 • Uczestniczka "Top Model" tańczyła w klubie go-go

  Marta Szulawiak, uczestniczka pierwszej edycji programu "Top Model", od początku swojej medialnej kariery nie ukrywała, że tańczyła w klubie go-go, choć nie był to dla niej powód do dumy. Zdecydowała się jednak na tę pracę z powodu złej sytuacji finansowej swojej rodziny - musiała utrzymać chorą mamę i młodszą siostrę. W dzień starała się normalnie pracować i studiować, a nocą tańczyła w klubie

 • Stylistka Korwin odpowiada Horodyńskiej i Malinowskiej

  Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska uznały Karolinę Korwin-Piotrowską za jedną z najgorzej ubranych Polek 2011 roku. Głos postanowiła zabrać Malwina Wędzikowska, stylistka dziennikarki.

 • Lubicie "Top Model"? To posłuchajcie!

  Piosenka "Supergirl" debiutującej grupy Shemoans zyskała popularność za sprawą prezentacji w czołówce programu "Top Model. Zostań modelką". U nas możecie posłuchać tego utworu.

 • Najlepsze partie show-biznesu. Dlaczego wciąż są sami?

  ....  Niedawno w mediach społecznościowych można było jednak znaleźć jego wyznanie o tym, że… jest samotny! Czytaj dalej na następnej stronie... Zwyciężczyni programu „Top Model” pasjonuje się nie tylko modelingiem.  Gwiazda jest artystyczną duszą. Jej pasją są bowiem malarstwo oraz architektura wnętrz. Dotychczas jej serce należało do innego modela – zwycięzcy szóstej edycji „Top Model...

 • Powrócą "Taniec..." i "Top Model"

  Telewizja TVN nie ma sobie równych w tworzeniu popularnych programów rozrywkowych. Stacja już planuje kolejne edycje swoich show m.in. "Tańca z gwiazdami" oraz "Top Model. Zostań modelką".

 • TVN przegrał w sądzie! Muszą zapłacić 150 tys. zł!

  Chodzi o głośną aferą z "obmacywaniem modelki" przez Dawida Wolińskiego!

 • Top Model? Ona już nią jest!

  Jako dziecko Anja Rubik marzyła, by być jak Naomi Campbell. Dziś razem z nią króluje na wybiegach. Jest gwiazdą.

Dyskusje na temat: top model 2011
 • Re: "M jak miłość": Serial wypada z ramówki?

  2016 roku była związana z TVN24 BiS, gdzie prowadziła m.in. program Debata młodych czy anglojęzyczny serwis informacyjny. Ma na swoim koncie również epizod w modellingu. W 2011 roku brała udział w II edycji „Top model”. Była także Miss Polonia Studentek i brała udział w zagranicznych konkursach piękności - Miss Intercontinental 2011 i Miss Exclusive of the World.