• Informacje na temat:

  top model metamorfozy

Artykuły na temat: top model metamorfozy
 • Kto zostanie "Top Model"?

  W środę, 1 grudnia, w finałowym odcinku "Top Model. Zostań modelką" zobaczymy trzy kandydatki do zwycięstwa w programie na wybiegu, podczas sesji oraz na planie zdjęciowym reklamówki. Która z nich zostanie "Top Model'?

 • "Top Model": Poznaj finalistki

  Wiele dziewczyn marzy o tym, by zostać gwiazdą wybiegu. Niewielu się to jednak udaje. Zwyciężczyni "Top Model. Zostań modelką" uzyska przepustkę do świata mody: kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, sesję okładkową w magazynie "Glamour" oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.

 • Joanna Krupa o castingach do 6. sezonu "Top Model"

  Ruszyły zdjęcia do 6. sezonu programu "Top Model". Joanna Krupa zapowiada, że będzie to bardzo interesująca edycja i zdradza, że na castingi stawiła się rekordowa liczba osób. Modelka twierdzi, że uwielbia pracować na planie tego talent show i obserwować metamorfozy jego uczestników.

 • "Druga twarz" Karoliny Gilon

  Karolina Gilon nie dostała się do finału programu "Top Model", zaczęła jednak robić karierę w modelingu oraz w mediach. Jej atuty to mocna osobowość i oryginalna uroda. Gilon twierdzi jednak, że podobnie jak większość kobiet w przeszłości borykała się z wieloma kompleksami. Jednym z nich była tusza - po odejściu z "Top Model" gwiazda schudła jednak 14 kg i obecnie waży 50 kg przy wzroście...

Wideo na temat: top model metamorfozy
 • Joanna Krupa o castingach do "Top Model"

  Ruszyły zdjęcia do 6. sezonu programu „Top Model”. Joanna Krupa już dziś zapowiada, że będzie to bardzo interesująca edycja i zdradza, że na castingi stawiła się rekordowa liczba osób. Modelka twierdzi, że uwielbia pracować na planie tego talent show i obserwować metamorfozy jego uczestników.

 • Anna Bałon chce zmieniać wygląd Polek

  można zrobić kurs „Metamorfozy” - opowiada niedoszła top modelka.(...)Anna Bałon organizuje kolejne kursy dla pań, tym razem pod nazwą „Metamorfozy”. Kobiety, które się na nie zapiszą, usłyszą, jak zmienić swój wygląd i nauczyć się profesjonalnej autoprezentacji. Była