• Informacje na temat:

  top model nowa

Artykuły na temat: top model nowa
 • "Top Model": Jej udział w programie jest ustawiony?

  W drugim odcinku "Top Model", po raz pierwszy w historii programu jury przyznało uczestniczce Złoty Bilet, który gwarantuje jej miejsce w domu modeli i modelek. Przepustkę tą dostała Klaudia El Dursi, która wywołała w sieci burzę. Internauci zarzucają jej, że jest już modelką i zna się z ludźmi z polskiego show-biznesu, a sam udział w programie był ustawiony. Do tych komentarzy odniósł się Marcin...

 • Nowa jurorka "Top Model"!

  Prasa od tygodni rozpisywała się, kto zasiądzie w fotelu czwartego jurora "Top Model. Zostań Modelką". Koniec domysłów! Miejsce Karoliny Korwin Piotrowskiej za stołem jurorskim zajmie Katarzyna Sokołowska - reżyser, choreograf największych wydarzeń modowych w kraju!

 • Nowa jurorka w "Top Model"

  ..."Modelka powinna być plastyczna na tyle, aby dowolnie dało się kreować jej wizerunek" - mówi Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka w programie "Top Model. Zostań modelką".

 • Jurorzy o nowej formule "Top Model"

  W nowej serii "Top Model" po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu szansę na 100 tys. zł wygranej i kontrakt z nowojorską agencją mody dostali również mężczyźni. Chłopcy i dziewczęta będą musieli zmierzyć się z wyzwaniami sprawdzającymi ich predyspozycje do zawodu. - To będzie zupełnie nowy program. Chłopcy sprawiają, że jest inaczej - mówią jurorzy.

 • Dawid Woliński o nowej edycji "Top Model"

  Projektant mody Dawid Woliński opowiada o nowej edycji programu "Top Model" - o rywalizacji uczestników, relacjach między modelami i modelkami oraz o przyjaźni, jaka zrodziła się wśród... jurorów.

 • "Top Model": Szokujące i seksowne

  Szczęśliwa trzynastka "Top Model. Zostań modelką" już wybrana! Teraz dziewczyny przez dwanaście tygodni będą mieszkały razem w luksusowej willi pod nadzorem kamer.

 • Smolasty i teledysk "Kreski" z nowej płyty "Pełnia". Gościnnie Magdalena Karwacka z "Top Model"

  .... W teledysku wystąpiła, znana z programu "Top Model" , Magdalena Karwacka . Sprawdź tekst piosenki "Kreski" w serwisie Teksciory.pl! Smolasty znany jest z takich przebojów, jak "Fake Love...

 • Patryk Grudowicz wygrał "Top Model"

  Skromny 19-latek z województwa warmińsko-mazurskiego zwycięzcą 6. edycji "Top Model"! Patryk Grudowicz pokonał wyjątkowo długą i wyboistą drogę do wielkiego finału programu, w którym bezapelacyjnie rozłożył na łopatki konkurencję!

 • "Top Model": Sesja z nagim modelem

  Po zmaganiach na Mazurach, trzynaście najlepszych dziewczyn, wybranych przez jury, przyjechało limuzyną do willi, specjalnie wynajętej dla nich. Co tam się działo, zobaczymy w kolejnym odcinku programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Jula powraca: "Milion słów" z "Góralem" z "Top Model"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Milion słów", w którym Juli towarzyszy Mateusz Jarzębiak, popularny "Góral" z programu "Top Model".

Wideo na temat: top model nowa
 • Dawid Woliński: Czym zaskoczy nowa edycja "Top Model"?

  W najnowszej edycji „Top Model” jurorzy wyruszą autokarem w Polskę, by osobiście poinformować szczęśliwców o dostaniu się do programu. Sesja w jeziorze oraz jadącym metrze, skok ze spadochronem, spektakularne pokazy mody, a także bieg przez płotki w szpilkach – to tylko niektóre zadania, z którymi będą musieli zmierzyć się kandydaci na „Top Model”. Kto tym razem wygra 100 tysięcy złotych

 • Joanna Krupa o nowej odsłonie "Top Model"

  Ruszyły zdjęcia do 6. sezonu programu "Top Model". Joanna Krupa już dziś zapowiada, że będzie to bardzo interesująca edycja i zdradza, że na castingi stawiła się rekordowa liczba osób.

 • Marcin Tyszka zachwycony castingami do "Top Model"!

  Pierwsze castingi do najnowszego sezonu "Top Model" zakończone. Marcin Tyszka opowiedział, co działo się podczas wyborów nowych uczestników. Fotograf przyznał, że z mężczyzn, którzy zgłosili się na casting, można byłoby stworzyć już dobrze prosperującą agencję modeli. (Agencja TVN/x-news)