• Informacje na temat:

  top wojna

Artykuły na temat: top wojna
 • "Zimna wojna" lepsza od "Hana Solo"

  ...wojny - historie". Film doskonale radzi sobie w zestawieniu największych polskich sukcesów frekwencyjnych, zajmując miejsce w TOP 5 tegorocznego box office.

 • "Zimna wojna": Film Pawlikowskiego obejrzało już pół miliona widzów

  Tym samym "Zimna wojna" dwukrotnie prześcignęła wynik frekwencyjny poprzedniego filmu Pawlikowskiego - oscarowej "Idy". Film doskonale radzi sobie w zestawieniu największych polskich sukcesów frekwencyjnych, zajmując miejsce w Top 5 tegorocznego box office.  Film, w którym najpierw zakochała się canneńska, a teraz i polska publiczność, już zapowiada się na ogólnoświatowy fenomen. Prawa do...

 • Gotowanie to wojna na ego

  Jeszcze do niedawna Wojciech Modest Amaro unikał telewizji. Od września wystąpi jednak w roli jurora programu "Top Chef". Szef kuchni wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na udział w show i czego oczekuje po jego emisji.

 • Blondynka na topie

  ...mnie spotyka to po prostu część życiowej drogi, którą każdy musi przebyć. Poza tym mam krótką pamięć do złych wydarzeń, no i... poznałam Jima - wspomina. Dziś Reese Witherspoon znów jest na topie(...). W najnowszej komedii romantycznej "A więc wojna" jako piękna i uwodzicielska Lauren łamie serca dwóch najbardziej obiecujących agentów CIA. "Chyba każda kobieta chciałaby być adorowana przed dwóch...

 • Nowe części "Avatara" i "Gwiezdnych wojen" przełożone o rok

  Pandemia COVID-19 nie odpuszcza. Odczuwają to kina, którym - pomimo ponownego otwarcia - brakuje nowego repertuaru. Po przełożeniu na czas nieokreślony premiery najnowszego filmu Christophera Nolana "Tenet", kolejne tytuły zmieniają daty swoich premier. Wśród nich są kręcone aktualnie w Nowej Zelandii kolejne części "Avatara" oraz kolejne odsłony kosmicznej sagi "Gwiezdne wojny".

 • Złe wieści dla kinomanów. Premiery oczekiwanych filmów przełożone!

  To naprawdę fatalne wieści dla kinomanów. Decyzja o przesunięciu o rok premier kolejnych części "Avatara" i "Gwiezdnych wojen" nie dziwi, gdyż one wciąż są we wczesnym stadium produkcji, której nie można kontynuować z powodu pandemii COVID-19. Ale przełożone zostały również premiery filmów już gotowych, m.in. "Top Gun: Maverick", "Ciche miejsce 2" czy "Mulan". A to nie koniec złych wiadomości.

 • Premiery najbardziej oczekiwanych filmów przełożone

  Fatalne wieści dla kinomaniaków. Kolejne premiery filmowe zostały opóźnione. O ile jednak decyzja o przesunięciu o rok premier kontynuacji "Avatara" czy "Gwiezdnych wojen" nie dziwi, gdyż są one wciąż we wczesnym stadium produkcji, której nie można kontynuować w pełni z powodu pandemii, to już opóźnienie premier filmów już gotowych, m.in. "Top Gun: Maverick", "Ciche miejsce 2" czy "Mulan" bardzo...

 • Blisko 370 tys. widzów na "7 uczuciach"

  Po drugim weekendzie wyświetlania nowy film Marka Koterskiego obejrzało już 369 092 widzów. Wynik filmu niemal dorównał temu z pierwszego weekendu (130 050 osób), zanotował bowiem najmniejszy spadek w TOP 20 polskiego box office (tylko -5 %).

 • Steven Spielberg rządzi na liście płac

  Reżyser filmowy i producent Steven Spielberg ( "Monachium" , "Wojna światów" , "Szczęki" ) został uznany najlepiej zarabiającą w 2005 roku gwiazdą - podał magazyn "Forbes". Trzecie miejsce zajął inny filmowy potentat George Lucas ( "Gwiezdne wojny" ).

 • Theo James o filmie "Seria Niezgodna: Wierna"

  Jest młody, zdolny, przystojny i ma coraz więcej fanek. Theo James wie, że jest na topie. Od piątku, 11 marca, możemy podziwiać go na kinowym ekranie w kolejnej odsłonie "Serii Niezgodna: Wierna".