• Informacje na temat:

  topa bartłomiej autyzm

Artykuły na temat: topa bartłomiej autyzm
 • Bartłomiej Topa: Na pomoc innym

  Bartłomiej Topa (51 l.) angażuje się w sprawy ludzi, którzy są spychani na margines. Sam też wiele przeszedł...

 • To był skok na głęboką wodę

  Bartłomiej Topa otrzymał nagrodę Fundacji Synapsis za udział w kampanii społecznej "Autyzm - całe moje życie". Aktor opowiada o swoich przeżyciach związanych z akcją, która przyniosła nadspodziewane rezultaty.

 • Bartłomiej Topa dopiero po wielu latach opowiedział o rodzinnej tragedii

  Role, które gra, sprawiają, że Bartłomiej Topa (52 l.) utożsamiany jest z twardym facetem. Często jego bohaterowie są bez zasad, moralności i skrupułów - jak chociażby w serialu "Pod powierzchnią". Prywatnie jest przeciwieństwem ekranowego tyrana. Czułym i wrażliwym na krzywdę innych człowiekiem. Przy okazji jednym z najbardziej skrytych.

 • Bartłomiej Topa: Jest co robić

  Bartłomiej Topa otrzymał nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2013 za główną rolę w filmie "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego. Aktor opowiada o najbliższych zawodowych planach.

 • To był skok na bardzo głęboką wodę

  Bartek Topa, czyli Janek Duda-Grosz ze "Szpilek na Giewoncie", otrzymał nagrodę Fundacji Synapsis. Akcja tej fundacji - "Autyzm - całe moje życie", w której wziął udział artysta, przyniosła natychmiastowe rezultaty. Aktor opowiada o swoich przeżyciach związanych z tym wydarzeniem i kolejnych akcjach.

 • Aktorem został z... miłości

  "Dziś łatwo jest być na pierwszych stronach gazet, z byle powodu" - mówi Bartłomiej Topa. Artysta opowiada o życiowych decyzjach (zdawał do szkoły aktorskiej, by zaimponować dziewczynie!) i długiej drodze do zawodowego sukcesu.

 • "M jak miłość": Dobre serca gwiazd

  ...patrzę na pracowników ośrodka, którzy starają się stworzyć swoim podopiecznym namiastkę domu - nie ukrywa wzruszenia Agnieszka Sienkiewicz. W szczytnym celu Bartłomiej Topa, którego ostatnio mogliśmy oglądać w filmie "Mój biegun", zaangażowany jest w działalność Fundacji "Synapsis", która wspiera cierpiących na autyzm. Gwiazdor wziął udział w filmie pokazującym zachowanie...

 • Jak aktorzy pomagają innym?

  Popularni aktorzy wykorzystują swoją sławę do szczytnych celów. Biorą udział w akcjach charytatywnych, angażują się w kampanie społeczne pomagając potrzebującym. A wśród nich między innymi Agnieszka Sienkiewicz, znana z serialu "M jak miłość" oraz gwiazda "Lekarzy" - Magdalena Różczka.

 • .... Film zanotował już grubo ponad pół miliona wyświetleń. Jak pokazuje przykład Bartłomieja Topy, który na początku roku wziął udział w głośnej kampanii viralowej "Autyzm wprowadza zmysły w błąd", taki projekt to dla aktora często dobry sposób na zerwanie z przestarzałym wizerunkiem. Topa udowodnił, że nie jest jedynie Zenkiem ze "Złotopolskich". Czy Ryśkowi z "Klanu" uda się to samo? Obejrzyjcie...

 • Cyrwus wyprzedził Majewskiego

  Spot "Mafia dla psa" zrealizowany dla Fundacji Przytul Psa, film przygotowany na potrzeby kampanii "Kup Indeks" Stowarzyszenia Wiosna i akcja pod hasłem "Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi" Fundacji Rak'n'Roll zostały uznane za najlepsze kampanie 2012 r.