• Informacje na temat:

  topless piersi

Artykuły na temat: topless piersi
 • Magdalena Boczarska pokazała się topless! Aktorka wyjaśniła powody swojej decyzji

  Magdalena Boczarska to aktorka, która niezwykle ceni sobie prywatność. Ostatnio jednak gwiazda znana m.in. z takich filmów, jak "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Różyczka" czy "Piłsudski", postanowiła opublikować odważne zdjęcie, na którym pozowała topless. W opisie nawiązała do poważnego problemu.

 • "Dziewczyny z Dubaju": 500 zł za pokazanie piersi w filmie

  ...; 2) sceny topless, stawka 500 PLN netto. Nagrania w Warszawie" - można przeczytać w ogłoszeniu castingowym, dotyczącym produkowanych przez Dodę i jej męża Emila Stępnia "Dziewczyn z Dubaju". Opowiadający...

 • Rihanna prawie topless. Zobacz!

  Rihanna nie przestaje prowokować i bulwersować. W najnowszym klipie piosenkarka wystąpiła topless, a jej piersi zakryła farba.

 • Chelsea Handler znów topless! "Macie, idioci!"

  Amerykańska gwiazda telewizji Chelsea Handler w osobliwy sposób zareagowała na plotki, jakoby powiększyła sobie piersi. Celebrytka umieściła na Twitterze zdjęcie siebie samej leżącej na podłodze w stroju topless: "Macie, idioci! Oto dowód!" - podpisała fotografię.

 • Nagie piersi Anny Muchy? Bez komentarza

  ...pokazała zdjęcie, na którym pozuje topless, bez makijażu, zaraz po wyjściu z wody. "Bez komentarza..." - podpisała fotografię. Ponieważ uznała, że fotografia odsłaniała zbyt wiele, na wysokości biustu...

 • Chelsea Handler topless w Nowym Orleanie

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Chelsea Handler kontynuuje akcję fotografowania się topless. Komiczka zamieściła na Twitterze zdjęcie z karnawału Mardi Gras w Nowym Orleanie, na którym widzimy ją z odsłoniętym biustem.

 • Keira Knightley topless na okładce "Interview"

  Keira Knightley odsłoniła piersi na okładce najnowszego numeru magazynu "Interview".

 • Janet Jackson: Topless na okładce

  ...anatomii, mamy złą wiadomość. Wokalistka na fotografii zasłania swoje piersi skrzyżowanymi rękami.

 • Katee Sackoff: Topless za zgodą taty

  ...: 'Będzie w tym filmie 5-sekundowe ujęcie moich nagich piersi'. Zapytał; 'Sutek?'. Powiedziałam; "Najprawdopodobniej...'" - aktorka zrelacjonowała telefoniczną rozmowę z tatą, kończąc opowieść puentą...

 • Keira Knightley: Małe piersi

  Keira Knightley nie ma problemu z pojawianiem się topless na ekranie ponieważ - jak twierdzi - jej niewielkie piersi nie zwrócą niczyjej uwagi.

Wideo na temat: topless piersi
 • Joanna Krupa o opalaniu topless!

  Co Joanna Krupa sądzi o opalaniu się topless? Modelka przyznała, że często zdarza jej się opalać nieosłonięte biustonoszem piersi. Uważa, że jest to zajęcie nikomu nieszkodzące. Krupa dziwi się, że w Polsce miał miejsce przypadek, kiedy dwie kobiety opalające się topless zostały ukarane mandatem. (WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: topless piersi
 • Re: Dorota Kamińska słono zapłaciła za swoje wybory...

  W filmie "Och Karol", w tej zbiórce topless (co to w niej nic nie widać), jedyne widoczne piersi należą do Pani Doroty. Dodam tylko, że to przepiękne piersi.

 • Re: Ida Jabłońska: Mocny debiut 12-latki! Co działo się z nią później?

  Nigdy chyba nie zrozumiem, gdzie tu pikanteria jak dziewczynki nie mające jeszcze piersi chodzą topless. Nawet jakby miały to co z tego? Przecież np w USA są stany, że kobiety wywalczyły sobie prawo chodzenia topless a wiec jest to tylko ucisk męskiego punktu widzenia, żeby kobiety pozasłaniały to i owo - np. muzułmanom to się lepiej udało bo kobiety tam w workach całe chodzą ze szparką na oczy

 • Re: "Mad Men": Kobiecy wzór do naśladowania

  Bo większość z nich lubi "ciepłe" klimaty, prawdziwa kobieta to dla nich coś strasznego. Biust w staniku może być mylący, ja bym chciał ją topless zobaczyć, prawdopodobnie piersi opadłyby na wysokość pępka.

 • Re: Te aktorki rozebrały się w swych debiutanckich filmach i serialach

  Co w tym złego? Przecież długo panowała moda topless na plaży i było to takie naturalne. Kobiety w murzyńskich plemionach zaczęły zasłaniać piersi pod wpływem białych kolonizatorek. Aktorki rozbierały się nie po to, żeby zaistnieć, ale dlatego, że reżyser tak chciał. Piękna nagość była szansą dla reżysera na zaistnienie filmu. Aktorzy odnajdywali się w teatrze, który w czasach PRL był bardziej