• Informacje na temat:

  topless plaża polska

Artykuły na temat: topless plaża polska
 • Aktorka, jak większość gwiazd korzysta z uroków lata i postanowiła wyjechać z Polski, by odpocząć choć tydzień. Joasia wybrała się do państwa-miasta w Południowej Europie, czyli do Monako. Prócz zwiedzania pięknych zakątków, gwiazda serialu "Anna German", postanowiła odpocząć na plażach Riwiery Francuskiej. Nie da się ukryć, że Moro może pochwalić się bardzo zgrabną sylwetką, co oczywiście...

 • Marta Wierzbicka pozuje topless na wakacjach. Tak wyglądają jej "wielkie kur***"

  ...27-letnia aktorka, zamiast plaż nad oceanem, drinków na wyspach czy egzotycznych zakątków świata, wybrała Polskę i Mazury. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z urlopu - topless. "Mazury(...) częściej znowu wstawia zdjęcia topless, opowiada o swoim ciele, wadze - nie bez powodu. (...) Teatr jest ratunkiem, bo oprócz jednego nędznego serialu nie zagrała nigdzie oprócz epizodów na 2-3 min...

 • Zdjęcia gołej Patrycji Markowskiej na okładce tabloidu! Wścieknie się?

  Patrycja Markowska z pewnością nie ucieszy się, że jej piersi będzie teraz oglądać cała Polska...

 • Perfect: Urlop będzie później

  Latem zespół Perfect przejeżdża Polskę wzdłuż i wszerz, występując między innymi w ramach Koncertowego Lata , a na jesieni zaczyna próby z nowymi piosenkami - opowiada INTERIA.PL Grzegorz Markowski.

 • Gwiazdy kontra brukowce

  Określenie "pier***one szczury", jakie Edyta Górniak zastosowała ostatnio w stosunku do dziennikarzy przejdzie zapewne do historii stosunków rodzimych gwiazd show biznesu z prasą. Wokalistka podała do sądu dwa popularne dzienniki - czy ma szansę na wygraną? Kilku zagranicznym gwiazdom taka sztuka się udała.

 • Wolność moja jedyna

  Zawsze uważałem, że wolność nie może mieć jakichkolwiek ograniczeń - inaczej przestaje być wolnością. Zastanawiałem się jedynie, jak będzie wyglądał świat, kiedy wolność taka wreszcie zafunkcjonuje w pełni. Pamiętam bowiem, że w 1976 roku w Chicago, pewien pijany Polak powiedział do mnie: "Ja tu mogę kopnąć w dupę każdego, bo tu jest wolny kraj".