• Informacje na temat:

  topmodelka

Artykuły na temat: topmodelka
 • Anja Rubik w teledysku Dona Omara i Daddy'ego Yankee ("Senora Independiente")

  Ponad 260 tys. odsłon ma już teledysk "Senora Independiente" w wykonaniu Dona Omara i Daddy'ego Yankee, współautora przeboju "Despacito". W klipie zagrała polska topmodelka Anja Rubik.

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy pierwszego uczestnika

  Znamy już pierwszą uczestniczkę ósmej edycji programu "Taniec z gwiazdami". To Sandra Kubicka. Czy 22-letnia topmodelka opanuje parkietowe figury do perfekcji?

 • Anja Rubik w Cannes i kontrowersje związane z obcasami

  Anja Rubik pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jak zwykle topmodelka wzbudziła wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Szeroko komentowane są również zasady obowiązauję gości, które wprowadzili organizatorzy festiwalu.

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Zielińskiego, a Mateusz Maga - Anię Młynarczyk. Gościem specjalnym odcinka będzie Karolina Kurkova - światowej sławy topmodelka. Poza nią w jury tradycyjnie zasiądą Joanna Przetakiewicz, Anja Rubik oraz...

 • Milla Jovovich wraca jako Alice

  Paul W.S. Anderson wyjawił, że tej jesieni rozpocznie zdjęcia do kolejnej części horroru o zombie. W filmie "Resident Evil 6" główną rolę zagra, tak jak w poprzednich częściach, żona reżysera - słynna topmodelka Milla Jovovich.

 • Kate Moss romansuje z miliarderem

  Brytyjska topmodelka Kate Moss (32 l.) związała się z izraelskim miliarderem Vivi Nevo - podają media. Nevo, prywatnie bliski przyjaciel Madonny, jest współwłaścicielem wytwórni Time Warner. "Vivi jest dla Kate jak powiew świeżego powietrza" - powiedziała mediom matka Moss.

 • Narkotykowe kłopoty Kate Moss

  Słynna topmodelka Kate Moss (31 l.) zostanie przesłuchana przez brytyjską policję w związku z zarzutami o zażywanie kokainy w trakcie sesji nagraniowej jej partnera, Petera Doherty. Dziennik "Daily Mirror" opublikował zdjęcia, rzekomo ukazujące jak Moss zażywa kokainę. Publikacja ta wywołała burzę wokół modelki.

 • Jerry Hall zamiast Kathleen Turner

  Jerry Hall, była topmodelka i była żona Micka Jaggera, zastąpi Kathleen Turner w roli pani Robinson w scenicznej wersji słynnego filmu Mike'a Nicholsa z 1967 roku - "Absolwent". Turner w lipcu przestaje występować w londyńskim teatrze na West Endzie. Jerry Hall pokonała takie gwiazdy, które także ubiegały się o rolę, jak Sharon Stone, Melanie Griffith oraz Farah Fawcett.

 • DiCaprio porzucony

  Jak donoszą wiarygodne źródła - Leonardo DiCaprio rozstał się ze swoją ostatnią dziewczyną, brazylijską topmodelką Gisele Bundchen. 19-letnia modelka po kilku miesiącach romansu porzuciła gwiazdora dla 36-letniego brazylijskiego milionera.

 • "Taniec z Gwiazdami": Jagodzińska i Jeziorowski komentują swoje odejście

  ...łącznie 22 punkty, o 3 lepiej niż w pierwszym odcinku. A jednak, choć po występach para zajmowała trzecie miejsce, zakończyła swą przygodę z programem. To było spore zaskoczenie. Co na to topmodelka i jej(...) będę wspominała treningi z Michałem. Zaczęłam się zaprzyjaźniać z kilkoma osobami i tego będzie mi brakować, tego czasu spędzonego razem" - dodała topmodelka. "Myślałem, że będziemy wysoko w tym...

Wideo na temat: topmodelka
 • "Taniec z Gwiazdami": Jagodzińska i Jeziorowski o swym odejściu z show

  Przygodę z programem zakończyła Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. To spore zaskoczenie, ponieważ jurorzy przyznali im wysokie noty. Para odpadła w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzeli 8 marca. Co na to topmodelka i jej taneczny partner? "To przez głosy widzów, bo od jury dostaliśmy noty bardzo wysokie, byliśmy na trzecim miejscu" - powiedział tancerz.

 • Heidi Klum na planie reklamowym

  Topmodelka Heidi Klum na planie kolejnej reklamy ze swoim udziałem. Beverly Hills, 20 listopada.