• Informacje na temat:

  toptrendy

Artykuły na temat: toptrendy
 • ...6 czerwca do sklepów trafi składanka "Sopot Toptrendy Festiwal 2007", zawierającą najlepsze przeboje tytułowego festiwalu.

 • Festiwal TOPtrendy

  W sobotę, 26 czerwca, rozpoczęła się druga edycja Festiwal TOPtrendy, organizowanego w Operze Leśnej w Sopocie. W pierwszym dniu, przebiegającym pod hasłem "Top", na scenie pojawili się polscy wykonawcy, którzy w 2003 roku sprzedali najwięcej płyt. Koncert poprowadził żywiołowo i dowcipnie Cezary Pazura, a INTERIA.PL objęła patronatem internetowym to wydarzenie muzyczne.

 • Słabe wyniki TopTrendy 2010

  W ostatnim weekend (28-30 maja) Polsat przez trzy dni transmitował festiwal Sopot TopTrendy 2010, który przed telewizyjne ekrany przyciągnął 2,3 mln widzów. To o 500 tys. mniej widzów niż w roku ubiegłym.

 • TOPtrendy w komplecie

  Grupa Dr No uzupełniła listę uczestników koncertu "Trendy", który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 27 czerwca, w Sopocie, w ramach festiwalu "TOPtrendy 2004". W ostatniej odsłonie eliminacji gorycz porażki odczuła formacja Pustki.

 • TOPtrendy: Trzecia potyczka

  Krzysztof Kiljański i zespół Paranormal walczyć będą o prawo udziału w festiwalu "TOPtrendy" w sobotę, 29 maja. Na razie do koncertu "Trendy", który odbędzie się 27 czerwca w Sopocie zakwalifikowali się Sistars i Gosia Stępień.

 • TOPTrendy z gwiazdami

  Informowaliśmy już, że w dniach 8-11 czerwca festiwalowy sezon letni otworzy Sopot TOPTrendy Festiwal 2007. W konkursie "trendy" obok debiutantów i początkujących wykonawców pojawią się także uznane gwiazdy.

 • Szczegóły Sopot TOPTrendy

  W dniach 8-11 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się piąta edycja festiwalu TOPTrendy. W jego ramach odbędą się jubileuszowe koncerty tekściarza Jacka Cygana i grupy Wilki.

 • TopTrendy: 2,8 mln widzów

  W tym roku organizowany przez Telewizję Polsat festiwal Sopot TopTrendy oglądało ponad 2,836 mln widzów, co oznacza wzrost widowni w porównaniu z rokiem poprzednim. Najwięcej widzów przyciągnął Kabareton, jednak miał on niższą widownią niż rok wcześniej.

 • TOPtrendy: Piąta para

  Pochodząca z okolic Trójmiasta formacja eM oraz tajemniczy zespół Nocturia będą zmagać się o prawo udziału w koncercie "Trendy" zbliżającego się festiwalu "TOPtrendy 2004". Program, w którym obie grupy zaprezentują swoją twórczość, Polsat pokaże w sobotę, 12 czerwca, o godz. 17.

 • TOPtrendy 2004: Finał

  W sobotę i niedzielę (26-27 czerwca) w Sopocie spotka się czołówka polskich wykonawców z artystami, którzy dopiero starają się przebić do szerszej publiczności. Właśnie w ten weekend na scenie Opery Leśnej odbywa się druga edycja festiwalu "TOPtrendy", którego internetowym patronem jest INTERIA.PL.

Zdjęcia na temat: toptrendy
Wideo na temat: toptrendy
 • Jak ONI się lansują

  Gwiazdy pozują do zdjęć na festiwalu TOPtrendy.

 • "Załamana" Górniak bawi się w klubie

  Edzia na bankiecie po zakończeniu festiwalu TopTrendy 27 maja. Przypomnijmy, że jeden z tabloidów donosi, iż wokalistka jest załamana wypadkiem syna - po złamaniu ręki z przemieszczeniem chłopak nie może ruszać palcem.

Dyskusje na temat: toptrendy
 • Re: 5 powodów, dla których kochamy nienawidzić Cezarego Pazurę

  Ludzie to Paura. Wasz Czarus. Kiedy wychodzi na scene TopTrendy publika wariuje. Aktor jest tworzywem w reku rezysera. Pazur jest dalej tym samym Czarusiem, tyle tylko ze "nie ma reki" do wybierania produkcji. Pech albo glupta. Ale komikiem jest swietnym.

 • Re: Aneta i Agnieszka wyglądały tego wieczor...

  Anetka jest dużo lepsza od Agnieszki. Agnieszka wyrządziła jej krzywdę, jakby nie patrzeć. Jednak jak widać Anetka jest dzielna, poradziła sobie z tą sytuacją. Należy ją podziwiać, bo jest naprawdę dzielną osobą. I nie musi mieć tonę tapety tak jak Agnieszka, żeby dobrze wyglądać. Na TopTrendy również wyglądała świetnie, nie to co Agnieszka. Anetka- jesteś świetna, bądź taka dalej i pokaż tej