• Informacje na temat:

  toptrendy aktor

Artykuły na temat: toptrendy aktor
 • Skandal na TOPtrendy?

  O aferze donoszą nasi czytelnicy oraz "Fakt". Podczas porannej próby przed koncertem "Trendy" na polsatowskim festiwalu w Sopocie doszło do ostrej wymiany zdań między Rafałem Olbrychskim (38 l.) i Przemkiem Pukiem (27 l.). Olbrychski nazwał ponoć Przemka "j... cwelem" i zagroził mu, że "nie wyjedzie żywy z tego miasta". Nie są znane powody tak wielkiego wzburzenia aktora. Według "Faktu", Puk...

 • Nina Wertz: "Ptaki niebios" w hołdzie poległym za Ukrainę

  Na stronach Interii możecie premierowo zobaczyć teledysk "Ptyci nebesni" ("Ptaki niebios") polsko-ukraińskiej wokalistki, pianistki i kompozytorki Niny Wertz, która ma na koncie m.in. współpracę z Marylą Rodowicz.

 • Pazura: to już koniec

  Potwierdziły się sygnały, że małżeństwo Weroniki (36 l.) i Cezarego (45 l.) Pazurów istnieje już tylko na papierze. Na sopockim festiwalu TOPtrendy aktor pojawił się bez żony, za to z wyglądającą na co najmniej o połowę młodszą od niej szatynką.

 • Sopot TOPtrendy 2013: Kompromitacja Tomasza Karolaka

  W koncercie "trendy" nie popisał się Tomasz Karolak. Śpiewający w zespole Pączki w Tłuszczu aktor w utworze "Tylko bądź" niemiłosiernie fałszował.

 • Zając zazdrosna o Pazurę?

  Cezary nie poprowadzi wieczoru kabaretowego na tegorocznym festiwalu TOPtrendy bezpośrednio z Sopotu, bo... nie zgodziła się na to jego młoda żona Edyta. Czyżby bała się, że powtórzy się sytuacja sprzed dwóch lat?

 • Szczegóły Sopot TOPTrendy

  W dniach 8-11 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się piąta edycja festiwalu TOPTrendy. W jego ramach odbędą się jubileuszowe koncerty tekściarza Jacka Cygana i grupy Wilki.

 • "13 posterunek": Gwiazdy po latach

  ...aktora, który w drugiej połowie lat 90. był u szczytu popularności. O Pazurze mawiano jeszcze w szkole aktorskiej, że ma twarz jak z gumy. Paradoksalnie, aktor o takim potencjale komediowym, grał głównie w dramatach. Ale i w tych poważnych produkcjach potrafił rozśmieszać widzów do łez. Sitcom o policjantach miał być benefisem aktora. I tak też się stało. Maciej Ślesicki napisał rolę specjalnie...

 • Startuje Sopot TOPtrendy 2011

  W dniach 3-5 czerwca w Ergo Arena w Sopocie odbędzie się dziewiąta edycja festiwalu Sopot TOPtrendy. Na początek zobaczymy aż trzy koncerty: TOP, jubileusz Kory i pierwszy telewizyjny recital Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego.

 • TOPtrendy 2013: Sebastian Riedel & Cree najbardziej "trendy"

  Drugi dzień Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 należał do Sebastiana Riedla i jego zespołu Cree. Widzowie uznali, że to właśnie oni posiadają największy potencjał, by wyznaczać muzyczne trendy w nadchodzących miesiącach.

 • Sopot: Zwycięstwo... nieobecnych

  Koncertem TOP w piątek (3 czerwca) rozpoczęła się dziewiąta edycja festiwalu Sopot TOPtrendy. Zwycięzcą została grupa Kult, która nie pojawiła się w ogóle w Sopocie.

Wideo na temat: toptrendy aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: toptrendy aktor