• Informacje na temat:

  torbicka i jej dzieci

Artykuły na temat: torbicka i jej dzieci
 • Grażyna Torbicka: Nie mam żadnego sekretu

  ..."To osobowość, która nie ulega modom" - powiedziała o niej kiedyś Agata Młynarska. Grażyna Torbicka - dziennikarka, prezenterka, wielka miłośniczka kina, ikona mody - obchodzi w piątek, 24 maja, 60. urodziny.

 • Grażyna Torbicka i jej mąż Adam: To było przeznaczenie

  ...- Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie - mówi Grażyna Torbicka. Dziennikarka twierdzi, że jest szczęściarą, bo znalazła mężczyznę swojego życia. A czy jej mąż spotkał kobietę-ideał? Nie musi odpowiadać. Wystarczy zobaczyć z jakim uwielbieniem patrzy na żonę. Wybrał ją... przyszły teść Poznali się w gabinecie lekarskim...

 • Gdynia: Torbicka i Stuhr na zakończenie

  ...odbędzie się w Teatrze Muzycznym, będą Grażyna Torbicka i Maciej Stuhr.

 • Torbicka to fanka futbolu!

  ...- W szkole założyłam dziewczęcą drużynę piłki nożnej - wspomina Grażyna Torbicka, od lat fanka futbolu. Dziennikarkę, która jest Przyjacielem Euro 2012, podczas mistrzostw spotkać będzie można na meczu wśród kibiców.

 • Grażyna Torbicka z nagrodą

  Grażyna Torbicka i Tadeusz Sobolewski prowadzący telewizyjny magazyn "Kocham Kino", twórcy portalu internetowego Stopklatka.pl oraz łódzkie kino Charlie są wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej (PISF).

 • Torbicka, Gardias i Mensah o pierwszym razie na wizji

  Dziennikarze świetnie pamiętają początki swojej kariery telewizyjnej. Pierwszy dzień w pracy kojarzy im się głównie z tremą przed wejściem na wizję. Grażyna Torbicka uważa, że była to dla niej cenna lekcja, a Dorota Gardias do dziś korzysta z otrzymanych wówczas wskazówek. Omenaa Mensah przyznaje, że ze stresem walczyła aż trzy lata.

 • Torbicka i inni: Mój "pierwszy raz"

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". A jak swój "pierwszy raz" w telewizji wspominają gwiazdy, które znany z małego ekranu. - Uświadomiłam sobie, żeby mówić coś, o czym wiesz - mówi Grażyna Torbicka.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w maju

  ..., Tomasz Kot, Paweł Pawlikowski i Grażyna Torbicka, pozowały na czerwonym dywanie, podczas gdy na Facebooku Maciej Stuhr opublikował list do premiera Morawieckiego, Mai Ostaszewskiej wytknięto "brak logiki", a Katarzyna Zielińska na Instagramie deklarowała miłość do własnych dzieci. Kto z nich cieszył się największą popularnością wśród internautów?

 • Kogo nie lubimy w telewizji?

  ...ta popularność wynika z tego, że TVP stara się moją osobą za bardzo nie męczyć widzów?" - żartuje Wojciech Mann, któremu szefostwo Dwójki rok temu zdjęło program "Duże dzieci". "Choć pewnie dla(...) wykorzystuje swoje gwiazdy" - mówi Grażyna Torbicka prowadząca "Kocham kino" w Dwójce. Jak wynika z raportu, widzowie to właśnie Torbicką najbardziej cenią za inteligencję i darzą największym zaufaniem...

 • Poprowadzą Telekamery

  Dziennikarka i konferansjerka Grażyna Torbicka oraz aktor Artur Żmijewski będą gospodarzami tegorocznej gali Telekamer Tele Tygodnia 2008, która odbędzie się 4 lutego.