• Informacje na temat:

  torby duże

Artykuły na temat: torby duże
 • "Madonna to stara torba"

  Była dziewczyna obecnego partnera piosenkarki obraża amerykańską gwiazdę.

 • Tulisa triumfuje po pięciu latach. Will.i.am pójdzie z torbami?

  10 procent z tantiem ma otrzymać Tulisa Contostavlos, która po pięcioletniej batalii sądowej została uznana współautorką przeboju "Scream & Shout" Will.i.ama, którego wsparła Britney Spears.

 • Przemysław Babiarz: Przede mną dużo pracy

  Już po raz siódmy popularny komentator sportowy, laureat Telekamery "Tele Tygodnia" 2014 jedzie na igrzyska olimpijskie. Trzy razy był na letnich, trzy razy na zimowych zawodach. Jak ocenia szanse Polaków?

 • "Biała noc": Dyskoteka gra

  Francuski kryminał "Biała noc" to opowieść o policjancie Vincencie, który kradnie dużą torbę handlarzom kokainy, ale zostaje zidentyfikowany w trakcie operacji. W głównej roli wystąpił Tomer Sisley - gwiazdor obrazu "Largo Winch".

 • Kradzież na pogrzebie Aliny Janowskiej?

  - Odznaczenia, które miały zostać skradzione znad grobu Aliny Janowskiej, odnalazły się i wrócą do rodziny. Przez przypadek pozostawił je po pogrzebie syn aktorki; torbę z pamiątkami odnalazły dwie starsze osoby i oddały księdzu - poinformował PAP Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

 • Adam Levine dostał cukrem w twarz

  Takiej niespodzianki gwiazdor na pewno się nie spodziewał. W trakcie gdy wybierał się na spotkanie z Jimmym Kimmelem, dostał w twarz torbą cukru.

 • ​Recenzja KęKę "To tu": Perfekcyjny pan domu

  Jak mawiał klasyk gatunku - jakie życie, taki rap. No więc czwarta płyta Kę jest pozytywna, poukładana, dużo na niej harmonii, spokoju, rodziny. Tylko pogratulować, choć emocji i żaru żal.

 • Laura Samojłowicz: Moim marzeniem jest zagrać ostrą laskę na motorze u Vegi

  Laura Samojłowicz przyznaje, że chciałaby otrzymać telefon od Patryka Vegi, bo rola w jego mocnej produkcji mogłaby znacznie podnieść jej poziom satysfakcji zawodowej. Do tej pory miała się okazję przede wszystkim sprawdzić w serialach. Zapewnia natomiast, że ma szeroki wachlarz możliwości, a jej marzeniem jest silna, charakterystyczna rola na dużym ekranie.

 • Czy na polskich festiwalach jest bezpiecznie?

  ...podnieść poprzeczkę, reagując również na oczekiwania publiczności i artystów - mówił Interii Mikołaj Ziółkowski , dyrektor Alter Artu, który ma pod sobą trzy duże imprezy masowe - Open'er Festival...

 • Dorota Michałowska: Jestem blacharą

  ...i poczucie wolności. Najczęściej wybiera samochody, które mają największy potencjał do dostarczenia z jazdy maksimum frajdy. - Jestem typową blacharą, bo naprawdę lubię dobre samochody. Duże...

Zdjęcia na temat: torby duże
Wideo na temat: torby duże
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1754.

  Jakub każdym swoim gestem okazuje miłość Annie. Marczakowa przeżywa drugą młodość, jednocześnie nie może uwolnić się od myśli o Jerzym i córkach. Video blog cieszy się coraz większym powodzeniem. Do Kasi zgłasza się nastolatka z otyłością i problemami psychicznymi na tym tle, a Górka zaczyna sobie zdawać sprawę, jak duża odpowiedzialność spoczywa na niej, jako trenerce. Bożena ostro trenuje w parku, a po powrocie do domu pakuje torbę sportową i mówi zdziwionemu Brunowi, że wyjeżdża na kilka...

Dyskusje na temat: torby duże