• Informacje na temat:

  torebka michael

Artykuły na temat: torebka michael
 • Mucha dała plamę

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i wlac wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami" . Z programu odpadł Marcin Urbaś, choć najgorzej zatańczyła Ania Mucha .

 • Marjane Satrapi: Wiem, że mam rację

  Nie lubię opowiadać prostych historii i opłakiwać swoich bohaterów - mówi Marjane Satrapi, której anglojęzyczny debiut zatytułowany "Głosy" niebawem wejdzie na ekrany polskich kin.

 • Ciuchy są wspaniałe, ale najważniejsza jest historia

  ...- Ciuchy są wspaniałe, dają dużo radości i są ekscytujące, ale przecież nie miałyby sensu, gdyby nie historia opowiedziana przez Michaela - uważa Sarah Jessica Parker, odtwórczyni roli Carrie Bradshaw w filmie "Seks w wielkim mieście 2". Z okazji premiery filmu na DVD i Blu-ray aktorka wyjaśnia dlaczego zdecydowała się na realizację sequelu, wspomina pobyt z ekipą w Maroku oraz zdradza, jak...

 • Córka Michaela Jacksona histerycznie płakała

  Paris Jackson, 12-letnia obecnie córka nieżyjącego Króla Popu, była świadkiem dramatycznej reanimacji ojca. Dziewczynka płakała i histerycznie wzywała ojca, gdy doktor Conrad Murray próbował ocucić umierającego artystę.

 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  USA.  Okradziona Nowy Jork ją oczarował, była jak w ekstazie, w związku z czym podzieliła los tysięcy turystek: została okradziona. Łupem złodzieja padła torebka z jej paszportem i pieniędzmi(...) nadarzyła się szansa, Pacuła była już doskonale przygotowana, aby ją wykorzystać. Kilka miesięcy po jej przyjeździe zupełnie nieoczekiwanie zadzwonił telefon. Reżyser Michael Apted szukał nieznanej aktorki...

 • Michael Jackson podczas swojego niedawnego pobytu w Londynie wydał w ciągu godziny 160 tysięcy dolarów na zakupy w słynnym sklepie "Harrod's". Jak zwykle pojawił się tam w nieodłącznej masce na twarzy.

 • Sandra: Co się stało z gwiazdą lat 80.?

  ...angielskiego. Wtedy też dojrzewała jej miłość do Michaela Cretu, rumuńskiego producenta muzycznego, który 2 lata wcześniej zaczął zajmować się jej karierą. Pobrali się 7 stycznia 1988 roku na Ibizie, a Sandra(...). Zderzyli się z dwoma innymi samochodami. Sandra była w szoku i długo zmagała się z bólem pleców. Michael miał obrażenia głowy. - Mieliśmy sporo szczęścia. Ja jednak długo nie chciałam usiąść za kierownicą...

 • Patricia Kazadi: Nie mogę zatrzymywać ubrań z "X Factor"

  Prezenterka i wokalistka Patricia Kazadi przyznaje, że zakupy najchętniej robi w sieciówkach a także podczas wyprzedaży. Potrafi jednak wydać o wiele więcej na buty i torebki, do których ma słabość. Żałuje, że nie może zatrzymywać kreacji, w których pracuje przy talent-show "X Factor".

 • Weekend w serialach

  ...przebywa jej mąż. Prawnik obiecuje pomoc. "Skazany na śmierć: Sequel" odc. 4 Bojownicy ISIS nadal kontrolują więzienie. Michael, Whip i Ja podejmują ostatnią próbę ucieczki z Ogygii. Muszą zawrzeć sojusz z wrogiem. Lincoln ściga się z czasem, podczas gdy T-Bag i Kellerman próbują zdobyć więcej informacji o tym, jak Michael wrócił do życia. "Tutanchamon" odc.3 W Tebach odbywa się koronacja Ka...

 • Urbaś odpadł, Urbańska lepsza od Muchy

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i walc wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 18 października, z programu odpadł Marcin Urbaś.