• Informacje na temat:

  torebka valentino

Artykuły na temat: torebka valentino
 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  USA.  Okradziona Nowy Jork ją oczarował, była jak w ekstazie, w związku z czym podzieliła los tysięcy turystek: została okradziona. Łupem złodzieja padła torebka z jej paszportem i pieniędzmi(...) Armani. Polacy widzieli w niej następczynię Poli Negri. Z gwiazdą niemego kina łączyło Pacułę także to, że kupiła dom niegdyś należący do Rudolfa Valentino, wielkiej miłości Negri. Kolejnym sukcesem...

 • Biżuteria Liz Taylor na sprzedaż

  Fani biżuterii i Elizabeth Taylor zjeżdżają z całego świata do Nowego Jorku, aby uczestniczyć w rozpoczynającej się we wtorek wieczorem aukcji pamiątek po aktorce. Trzydniowa licytacja klejnotów i kreacji gwiazdy odbędzie się w domu aukcyjnym Christies.

 • Suknie Elizabeth Taylor na aukcji

  Blisko 400 sukien i akcesoriów należących do Elizabeth Taylor trafi jeszcze w tym roku na aukcję domu Christie's w Nowym Jorku. Licytacja odbędzie się 14 grudnia.

 • Śliczna Polka w fabryce snów

  30 lat temu wyjechała do Paryża. Nie mogła nawet śnić, że do Polski wróci już jako gwiazda Hollywood.

 • Oscarowa moda

  Oscarowa gala to nie tylko święto kina, lecz także mody. Na wiele tygodni przed ceremonią rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej gwiazdy zaczynają myśleć o kreacjach, które zaprezentują na czerwonym dywanie. Także w tym roku przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles obserwować można było rewię mody.