• Informacje na temat:

  torebki christiana

Artykuły na temat: torebki christiana
 • Nazwał buty imieniem aktorki

  Po raz kolejny potwierdzono pozycję Blake Lively, gwiazdy serialu "Plotkara" , jako ikony stylu. Imieniem młodej amerykańskiej aktorki nazwał model swoich butów sam Christian Louboutin.

 • Jennifer Lawrence nową muzą Diora

  Gwiazda "Igrzysk śmierci", Jennifer Lawrence została nową twarzą Christiana Diora. Aktorka dołączy do zacnego grona ambasadorek marki, którą reprezentowały już Marion Cotillard, Mila Kunis, Natalie Portman i Charlize Theron.

 • Suknie Elizabeth Taylor na aukcji

  Sukienki, buty i torebki, które są obrazem życia gwiazdy Hollywood są sygnowane przez m.in. Chanel, Christiana Diora, Gianfranco Ferre, Givenchy czy Valentino, Versace i Yves St Laurenta - poinformował dom aukcyjny. Rarytasem aukcji będą zapewne suknie włożone przez Elizabeth Taylor na okazję jej ślubów z Richardem Burtonem - w 1964 r. i 1975 r. a także suknia, w której słynna gwiazda odbierała...

 • "Plotkara" w "Seksie...? To plotki!

  Gwiazda serialu "Plotkara" Blake Lively nie zastąpi słynnej Sarah Jessiki Parker w prequelu "Seksu w wielkim mieście". Krążące w mediach spekulacje na ten temat zdementowała ostatecznie rzeczniczka młodej aktorki.

 • Lubię chłopców w makijażu!

  Patricia, w którą się wcielasz? - Patricia Whitmore jest żoną burmistrza. Cóż, ona myśli, że sama jest jak burmistrz, a on jest tylko dodatkiem, jak torebki, które nosi. Myślę, że dla niej samej fakt, iż...