• Informacje na temat:

  torebki nabrały

Artykuły na temat: torebki nabrały
 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Polka w amerykańskim serialu

  Chanel. Dziewczyny początkowo myślą, że kobieta, mówiąca po angielsku z wyraźnym polskim akcentem, jest prostytutką. Przekonania takiego nabrały, kiedy w środku nocy interweniując u Sophie w sprawie(...) letniskowy nad jeziorem w Polsce" - powiedziała. Po czym ku zdziwieniu młodych kobiet zamiast zdjęć wyciągnęła z torebki pokaźną tekturową makietę domu. "Noszę go ze sobą wszędzie, żeby pamiętać, do...

 • Gok Wan: Psycholog w szkole życia

  ..., zbudowania pewności siebie. Uwielbiam drogie torebki i buty, ale za tym wszystkim zawsze stoi człowiek. Dlatego też mówi się o psychologii mody. - Każdego dnia otwierając szafę, dokonujemy wyboru, jaki...

 • Kevin Costner: Zaczynał od ról w filmach erotycznych

  Został aktorem dzięki niezwykłemu spotkaniu podczas powrotu z podróży poślubnej. Pierwsze role zagrał jednak w filmach erotycznych.

 • Romans z show-biznesem?

  "Już gdy robiłam prawo jazdy, wiedziałam, że to będzie moja pasja. Kocham samochody" - mówi Anna Mucha. Aktorka opowiedziała o swojej motoryzacyjnej pasji i przygodzie z "M jak miłość".