• Informacje na temat:

  tori spelling w szpitalu

Artykuły na temat: tori spelling w szpitalu
 • Tori Spelling znowu w szpitalu

  Tori Spelling, ponad miesiąc po narodzinach jej czwartego dziecka, w wyniku powikłań poporodowych trafiła do szpitala. Aktorka jest pod stałą opieką lekarzy i nie zagraża jej już żadne niebezpieczeństwo.

 • Luke Perry w szpitalu! Aktor, znany z serialu "Beverly Hills, 90210", miał udar

  .... W rozmowie z "US Weekly" Tori Spelling, grająca kiedyś Donnę,  wyznała, że  ona i jej koledzy pracują nad nowymi odcinkami "BH 90210". - Jesteśmy w oryginalnym składzie. To będzie jak spotkanie na(...) będzie wpadał tak często, na ile pozwoli mu na to grafik "Riverdale" - ujawniła Tori. Czekamy na dalsze informacje o stanie zdrowia aktora.

 • Nie żyje Luke Perry, gwiazdor serialu "Beverly Hills, 90210". Miał 52 lata

  Luke Perry, gwiazda serialu "Beverly Hills, 90210", zmarł w szpitalu w Burbank w Kalifornii po ciężkim udarze mózgu. Miał 52 lata.

 • Członkowie obsady "Beverly Hills, 90210" wspominają Luke'a Perry'ego

  Shannen Doherty, która wcieliła się w Brendę w czterech pierwszych sezonach serialu "Beverly Hills, 90210", opublikowała oświadczenie w magazynie People. Odniosła się w nim do śmierci Luke'a Perry'ego. Znany z roli Dylana aktor zmarł w poniedziałek, 4 marca 2019 roku. Od kilku dni przebywał w szpitalu po ciężkim udarze mózgu. Zmarłego kolegę z planu wspominały także inne gwiazdy kultowego serialu.

 • Luke Perry pochowany w ekologicznym garniturze

  ...ogłoszono, że pozostałe gwiazdy "Beverly Hills, 90210" znów spotkają się na planie tego serialu. W rozmowie z "US Weekly" Tori Spelling, grająca kiedyś Donnę,  wyznała, że ona i jej koledzy pracują(...). Przypomnijmy, że 27 lutego 52-letni aktor doznał udaru mózgu w swoim domu w kalifornijskim Sherman Oaks. W następstwie udaru, Perry zmarł nad ranem 4 marca w szpitalu św. Józefa w Burbank. Według jego...

Dyskusje na temat: tori spelling w szpitalu