• Informacje na temat:

  towarzystwo handlowe

Artykuły na temat: towarzystwo handlowe
 • Kazimierz Marcinkiewicz przyłapany z piękną blondynką! To...

  Ludzie w jednej z warszawskich galerii handlowych aż przystawali na widok byłego premiera. Kazimierz Marcinkiewicz (60 l.) miło spędzał czas w towarzystwie pięknej blondynki. Od razu pojawiły się plotki, że to następczyni Isabel. Ile w tym prawdy?

 • Kryzysowy sylwester po polsku

  Zaciskanie pasa w związku z kryzysem coraz mocniej dotyka uroczyste świętowanie ostatniego dnia w roku. Sprawdź, gdzie i w jakim towarzystwie będą bawić się Polacy pod chmurką.

 • Andrzej Grabowski spotyka się ze znaną aktorką

  Andrzej Grabowski (67 l.) w ostatnim czasie zaczął pojawiać się w towarzystwie pięknej kobiety. Sam aktor nie chce komentować sprawy, tygodnik "Rewia" dowiedział się jednak, kim jest przyjaciółka.

 • Ulubiona świąteczna opowieść

  W ankiecie zorganizowanej przez amerykańską stację kablową E! na najlepszą filmową opowieść o świętach zwyciężył obraz "A Christmas Story", jednak w zestawieniu znalazły się nie tylko filmy opowiadające o Bożym Narodzeniu. Zwolenników ma na przykład również Święto Dziękczynienia.

 • Wpadka w centrum handlowym.

  Ale numer! W czasie zakupów w galerii handlowej Kinga Filarska-Zduńska (Katarzyna Cichopek) przez przypadek wpadnie na swoją matkę z nowym kochankiem! Jak zachowa się w tej niezręcznej sytuacji?

 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Dzień kobiet"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie. Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę, 2 marca, o godz. 11.00, w warszawskim kinie Atlantic. Tym razem widzowie obejrzą film Marii Sadowskiej "Dzień kobiet".

 • "Barwy szczęścia": Laura znajdzie Oliwce... sponsora!

  Wkrótce Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) odkryje, że Laura (Kim Grygierzec) spotyka się ze sporo od siebie starszymi mężczyznami, którzy... płacą jej za towarzystwo. Czy powie Justinowi (Jasper Sołtysiewicz), że jego dziewczyna jest prostytutką?

 • "M jak miłość": Zrywa zaręczyny

  Krystyna Filarska (Hanna Mikuć) postanowi uporządkować swoje życie uczuciowe i związać się z dawnym narzeczonym Julkiem (Mariusz Żarnecki). Wojciech Marszałek (Emilian Kamiński) znów zacznie pić na umór...

 • “Na Wspólnej": Kto pojedzie do Miami?

  Dyrektor Kolenda (Katarzyna Wajda) odkryje, że w zamian za polecenie jej zakupu awaryjnego sprzętu Janiec (Leszek Zduń) przyjął od przedstawiciela handlowego wycieczkę do Miami...

 • Toruń: Himilsbach i Maklakiewicz

  Cztery prace, z których każda przedstawia Jana Himilsbacha, odtwórcy roli Sidorowskiego w kultowym "Rejsie" i Zdzisława Maklakiewicza, filmowego inżyniera Mamonia, wystawiono na Starym Mieście w Toruniu. Jedna z nich ma trafić na stałe na miejscowy Bulwar Filadelfijski. O tym, która, zdecydują mieszkańcy miasta i turyści - pisze "Rzeczpospolita".

Wideo na temat: towarzystwo handlowe
 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Macondo

  Chociaż Ramasan ma dopiero jedenaście lat, spoczywa na nim ogromna odpowiedzialność. Według czeczeńskiej tradycji stał się właśnie mężczyzną stojącym na czele domu, który zamieszkuje razem z matką i dwiema młodszymi siostrami. Domu nietypowego, bo umiejscowionego na przedmieściach Wiednia, w tytułowym obozie dla uchodźców Macondo. Ramasan mówi po niemiecku o wiele lepiej niż jego matka, Aminat, często pełni więc rolę tłumacza. Jego opieka nad kobietą wiąże się także z wyjaśnianiem jej treści...