• Informacje na temat:

  tragiczny strój

Artykuły na temat: tragiczny strój
 • Przemek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przestaje poniżać żony! Tragiczna sytuacja!

  .... Przemek zaczął się wygłupiać w mało zabawny sposób, co Martynę po prostu zawstydzało. Okazuje się, że przebranie się w strój jednorożca w Barcelonie, było dopiero początkiem "żartów" uczestnika...

 • Kto zabił Joan Rivers?

  Przyczyny śmierci Joan Rivers wciąż budzą kontrowersje. Dotychczasowe śledztwo wykazało, że prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia może być błąd lekarzy.

 • Katarzyna Cichopek zaskoczyła strojem w góry! Robi sobie żarty?

  Katarzyna Cichopek (37 l.) razem z mężem i dwójką dzieci zakończyła kwarantannę związaną z koronawirusem i wybrała się w góry. Jednak chyba nie do końca przemyślała swój strój na górski szlak.

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • Dorota Chotecka: Pan Bóg nas uratował!

  Dorota Chotecka (48 l.) i Radek Pazura (45 l.) właśnie przeżywają dwunastą rocznicę tragicznego w skutkach wypadku, który na zawsze odmienił ich życie!

 • "Diabelska plansza Ouija": Stukostrachy

  Horror "Diabelska plansza Ouija" - próbujący zdyskontować halloweenowy nastrój i reklamujący, sprzedawaną przez firmę Hasbro, spirytystyczną zabawkę - jest produktem w najbardziej oczywistym i obelżywym znaczeniu tego słowa. To film-gadżet, film jak figurka dołączana do zestawu Happy Meal.

 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  Tragiczna śmierć życiowego partnera polskiej aktorki i modelki Katarzyny Smutniak (37 l.), Pietro Taricone (+35 l.), wywołała prawdziwy wstrząs we Włoszech. Musiało minąć wiele lat, by piękna Polka na nowo mogła odzyskać radość życia. Pomógł jej w tym starszy o 19 lat nowy ukochany...

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan: ich wakacje stanęły pod znakiem zapytania

  Małgorzata Rozenek (rzekomo 38 l.) i Radek Majdan (44 l.) mieli wiele szczęścia. Ich wakacje we Francji mogły skończył się tragicznie. Los sprawił, że nie pojechali do Nieci na uroczystości, na których, jak się potem okazał, doszło do krwawego zamachu. Okazuje się zresztą, że ich urlop na Lazurowym Wybrzeżu o mały włos mógł się nie odbyć. Kolidował bowiem z wakacyjnymi planami Jacka Rozenka (47 l.), ojca synów Małgorzaty.

 • Syd Barrett: Szaleniec i geniusz

  W piątą rocznicę śmierci wspominamy Syda Barretta, legendarnego, pierwszego lidera Pink Floyd, genialnego twórcę, ale i tragiczną postać, której życie załamało się wskutek uzależnienia od narkotyków i choroby psychicznej.