• Informacje na temat:

  trasy koncertowej

Artykuły na temat: trasy koncertowej
 • Ralph Kaminski ujawnił daty trasy koncertowej

  ...ponad 300 tys. wyświetleń, a "Kosmiczne energie"   - ponad 650 tys.  Harmonogram trasy: 19.01 - Poznań, Tama 23.01 - Bydgoszcz, Miejskie Centrum Kultury 24.01 - Płock, Płocki Ośrodek Kultury...

 • Krzysztof Zalewski: Wyjątkowy finał trasy koncertowej

  ..."Pomyślałem, że przydałby się jakiś spektakularny finał trasy. Oto i jest! Często bywam pytany, czy gram jeszcze solo acty. Otóż zdarza mi się - przy specjalnych okazjach, w małych, kameralnych, nastrojowych miejscach. Tak też będzie i tym razem.... Na finał trasy - zapraszam was na Torwar! To będzie zupełnie nowa formuła solo actu, zbroję się w nowe instrumenta i zabawki i ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę...

 • Demi Lovato: Seksowna promocja trasy koncertowej

  Światowe tournée Demi Lovato , które promuje jej album "Tell Me You Love Me", wydany pod koniec września 2017 roku, obejmuje koncerty w Ameryce Północnej i Południowej oraz Europie. Trasa rozpoczęła się 26 lutego koncertem w San Diego, a ostatni z zaplanowanych występów obędzie się 27 czerwca w Bolonii, jednak sama Lovato zapowiedziała, że być może wkrótce do trasy zostaną dodane kolejne...

 • 6 najlepszych momentów światowej trasy koncertowej Adele

  Adele w ciągu dziesięciu miesięcy zagrała w sumie 107 koncertów. Ostatnim był poniedziałkowy (21 listopada) występ w Talking Stick Resort Arena w Phoenix, w Arizonie. W trakcie trasy Adele nie zabrakło wzruszających momentów i niespodziewanych zachowań. Przypomnijmy sobie najciekawsze wydarzenia minionej trasy brytyjskiej gwiazdy. Para gejów na scenie W trakcie występu w Toronto...

 • Trasa koncertowa "Poeci rocka". John Porter: Muzyka mojej młodości

  John Porter jest gościem specjalnym rozpoczętej w połowie lutego trasy koncertowej "Poeci rocka". - Ten przekaz się nie zmienił przez lata - mówi w rozmowie z Interią.

 • Trasa koncertowa "Poeci rocka". Sławek Uniatowski: Zaczynałem od rocka

  ...- Jest świetny skład, rewelacyjny dobór piosenek - cieszy się w rozmowie z Interią Sławek Uniatowski, jeden z uczestników rozpoczętej w połowie lutego trasy koncertowej "Poeci rocka".

 • Trasa koncertowa "Poeci rocka". Piotr Rogucki: Dzieci rewolucji

  ...- Duża odpowiedzialność na mnie ciąży - opowiada w rozmowie z Interią Piotr Rogucki, jeden z uczestników rozpoczętej w połowie lutego trasy koncertowej "Poeci rocka".

 • Jak Adele przygotowuje się do trasy koncertowej?

  Adele szykuje się do światowej trasy koncertowej promującej jej nowy album "25". W mediach społecznościowych wokalistka opublikowała swoje zdjęcie z siłowni.

 • Taylor Swift: Koncertowy film z trasy "Reputation Stadium" Tour na Netfliksie

  W swoje 29. urodziny Taylor Swift ogłosiła, że ostatniego dnia roku na platformie Netflix zadebiutuje koncertowy film z jej ostatniego występu w ramach amerykańskiej odsłony trasy "Reputation Stadium Tour".

 • Trasa koncertowa "Poeci rocka". Krystyna Prońko: Szczęka mi opadła

  Kojarzona głównie ze sceną jazzową Krystyna Prońko bierze udział w trasie koncertowej "Poeci rocka". - Zdarzało mi się różne rzeczy śpiewać - mówi w rozmowie z Interią.

Zdjęcia na temat: trasy koncertowej
Wideo na temat: trasy koncertowej
 • Edyta Gorniak: Lubię drzeć ryja!

  Edyta Górniak w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej i przygotowuje się do trasy koncertowej "LoVe 2 LoVe". Artystka przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Kilka z nich zdradziła w studiu "Dzień Dobry Wakacje". Jakie utwory wykona podczas tournée gwiazda? Z kim Edyta Górniak zaśpiewa na scenie podczas tych koncertów? (Dzień Dobry TVN/x-news)  

 • Edyta Górniak o duecie z Ewą Farną i Glacą: Lubię drzeć ryja

  Edyta Górniak w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej i przygotowuje się do trasy koncertowej "LoVe 2 LoVe". Artystka przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Kilka z nich zdradziła w studiu "Dzień Dobry Wakacje". Jakie utwory wykona podczas tournée gwiazda? Z kim Edyta Górniak zaśpiewa na scenie podczas tych koncertów? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Sinead O'Connor walczy o życie syna!

  O'Connor samotnie wychowuje dzieci i jest jedyną żywicielką rodziny. Decyzja o rezygnacji z trasy koncertowej była dla niej jedną z najcięższych do podjęcia. Przyczyną odwołania trasy koncertowej

Dyskusje na temat: trasy koncertowej