• Informacje na temat:

  travolta molestował

Artykuły na temat: travolta molestował
 • John Travolta: Koniec kryzysu małżeńskiego?

  John Travolta i Kelly Preston pobrali się w 1991 roku. Doczekali się trojga dzieci: syna Jetta (zmarł w 2009 roku w wieku 17 lat na atak serca), 18-letniej córki Elię Bleu i syna Benjamina (8 l.). Małżeństwo pary przez lata wystawiane było na próby. Wszystko z powodu aktora, który co jakiś czas bywał publicznie oskarżany o molestowanie seksualne, głównie młodych mężczyzn. Travolta już kilka...

 • .... Para długo wracała do równowagi. Kiedy wydawało się, że wychodzi już na prostą, na jaw wyszło, iż Travolta od lat prowadzi podwójne życie. O molestowanie seksualne oskarżyło go dwóch masażystów(...) tabloidom przez narzeczoną, napisał: "Po ciężkim dniu zdjęć nocowaliśmy w moim domu. Nad ranem obudziłem się, gdy Travolta próbował zrobić mi laskę". Jeden z masażystów zeznał: "Powiedział, że lubi masaż...

 • John Travolta oskarżony o napaść na tle seksualnym

  John Travolta (58 l.) przez lata walczył z plotkami o swojej homoseksualnej orientacji, których nie ucięło nawet małżeństwo aktora z Kelly Preston. Teraz może być mu jeszcze trudniej przekonać opinię publiczną, że nie jest gejem.

 • Travolta oskarżony o molestowanie seksualne

  John Travolta został oskarżony przez masażystę o molestowanie seksualne. Sprawa zostanie sprawdzona sądownie. Ofiara żąda dwóch milionów dolarów odszkodowania.

 • John Travolta kończy 60 lat

  Słynący z kultowych ról aktor, tancerz, piosenkarz i... licencjonowany pilot. John Travolta kończy 60 lat chociaż, jak sam przyznaje, nie jest tym szczególnie zachwycony.

 • Ostatnia droga Jacksona

  W czwartek (3 września) wieczorem amerykańskiego czasu (w Polsce będzie godz. 2 w nocy), ciało amerykańskiego artysty spocznie na cmentarzu Glendale Forest Lawn Memorial Park w Glendale w Kalifornii.

Zdjęcia na temat: travolta molestował