• Informacje na temat:

  trendy 2013

Artykuły na temat: trendy 2013
 • TOPtrendy 2013: Sebastian Riedel & Cree najbardziej "trendy"

  Drugi dzień Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 należał do Sebastiana Riedla i jego zespołu Cree. Widzowie uznali, że to właśnie oni posiadają największy potencjał, by wyznaczać muzyczne trendy w nadchodzących miesiącach.

 • Chris Brown dołączy do akcji "Pomaganie jest trendy"

  ...z grupy Cypress Hill oraz odkrytą przez Dr.Dre wokalistkę Truth Hurts. W 2013 r. powstały dwa utwory wspierające "Pomaganie jest trendy". W drugim - pod hasłem "Hit Rappers (Helping Is Trendy Rappers(...)Chris Brown zapowiedział również, że nagra się do piosenki, w ramach piątej edycji akcji "Pomaganie jest trendy", a być może nawet zagra w Polsce na jednym z festiwali pod szyldem kampanii...

 • Sopot TOPtrendy 2013: Kompromitacja Tomasza Karolaka

  W koncercie "trendy" nie popisał się Tomasz Karolak. Śpiewający w zespole Pączki w Tłuszczu aktor w utworze "Tylko bądź" niemiłosiernie fałszował.

 • Najlepsze płyty 2013. Obie z Polski!

  Sprawdź listę najlepiej ocenionych przez recenzentów serwisu Muzyka INTERIA.PL płyt 2013 roku. Maksymalną notę przyznaliśmy dwóm albumom polskich artystów: Moniki Borzym i Tomasza Stańki.

 • 10 asów polskiego rapu na rok 2013

  ...scenie w roku 2012. Dwaj reprezentanci nurtu ulicznego, starający się jednak o dojrzałość przekazu i otwartość brzmieniową na nowe trendy, wciąż nie tracąc jednak twardego kręgosłupa. Dwie złote płyty(...) "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" VNM wyszedł pod prąd... ale zamiast natrafić na mur, w dużej mierze otworzył głowy polskich słuchaczy na najnowsze trendy zza oceanu. Jako że pnący się bez przestojów coraz wyżej...

 • 2013, czyli polski hip hop dalej w górę

  Hip hop nad Wisłą ma się dobrze i w 2013 roku warto mieć go na oku - pisaliśmy na początku tego roku. Dziś doskonale widać, jak celna była to prognoza.

 • 2013: Rok powrotów

  Nie ma wątpliwości. Rok 2013 w muzyce był rokiem powrotów! Tych oczekiwanych, a przede wszystkim tych niespodziewanych.

 • Fryderyki 2013: Mniej kategorii, większy prestiż?

  Z dotychczasowych 39 statuetek w 39 kategoriach, w edycji 2013 przyznanych zostanie 21 Fryderyków w 13 kategoriach. "Ta decyzja dojrzewała w nas od dłuższego czasu. Ilość fryderykowych kategorii rosła od lat kilku, będąc nie tylko w opozycji do europejskich trendów w tej dziedzinie, ale i wzmagając spory merytoryczne. Przenikanie się gatunków spowodowało, że paradoksalnie, wprowadzanie coraz...

 • Znamy finalistów Sopot TOPtrendy Festiwal

  Poznaliśmy 10 uczestników, którzy wystąpią w koncercie "trendy" podczas Sopot TOPtrendy 2013.

 • Sebastian Riedel i Cree: "Wyjdź..." (nowa płyta)

  Na 24 września wyznaczono datę premiery nowego albumu Sebastiana Riedla i Cree. Płytę "Wyjdź" promuje singel "Jestem tu dla ciebie", który przyniósł zespołowi wygraną w konkursie trendy na tegorocznym festiwalu Sopot TOPtrendy.

Zdjęcia na temat: trendy 2013