• Informacje na temat:

  trener krzysztof

Artykuły na temat: trener krzysztof
 • Krzysztof Stelmaszyk: Seriale są potrzebne

  ...pana o to samo. Z teatru wyrzucono również takie tuzy jak Krzysztof Stroiński czy Łukasz Simlat. O co poszło? Krzysztof Stelmaszyk: - Trzeba by spytać władz miasta. Ale wymazał pan ściany sprayem(...). Przeczytałam, że jeden z nich jest mistrzem świata, to prawda? - Tak, i wicemistrzem Europy w żeglarstwie. Jonasz ożenił się z Litwinką. Pracuje jako trener żeglarstwa we Włoszech, dogląda tam dużego...

 • Krzysztof Cugowski z Robertem Lewandowskim: Gra mistrzowsko

  Z okazji Dnia Matki dla Iwony Lewandowskiej zagrał Krzysztof Cugowski z zespołem. "Mamy 'Nowego' w zespole" - brzmi podpis pod zdjęciem z Robertem Lewandowskim na facebookowym profilu wokalisty.

 • ​Krzysztof Ibisz: Po radę do syna

  ...11-letni Vincent Ibisz jest zafascynowany mediami internetowymi. Jest youtuberem i prowadzi własny kanał. Krzysztof Ibisz twierdzi, że syn jest jego ekspertem od świata internetu i zdarza mu się prosić chłopca o pomoc.

 • "The Voice of Poland": Martyna Pawłowska w pojedynku z Krzysztofem Płonką

  W najbliższą sobotę (21 października) w "The Voice of Poland" dojdzie do kluczowych starć w etapie bitwy. Na scenie pojawią się m.in. Martyna Pawłowska oraz Krzysztof Płonka.

 • "The Voice of Poland": Czy Krzysztof Iwaneczko zasłużył na wygraną?

  Przypomnijmy, iż w sobotnim finale (28 listopada) Krzysztof Iwaneczko pokonał Tobiasza Staniszewskiego , Anę Andrzejewską oraz Williama Prestigiacomo . Sam wokalista zaraz po werdykcie nie(...) chciałbym oprzeć się na solidnej podstawie jazzowej, przemycić wpływy soulowe i funkowe, ale nie zabraknie kilku ballad - podsumował Iwaneczko. Krzysztof Iwaneczko o zwycięstwie w "The Voice of...

 • "Szansa na sukces": Daria Adamczewska wyróżniona przez Krzysztofa Cugowskiego

  Podopieczna Piotra Cugowskiego z poprzedniej edycji "The Voice of Poland" Daria Adamczewska zdobyła wyróżnienie w ostatnim odcinku "Szansy na sukces". Co ciekawe, z piosenkami w wykonaniu Krzysztofa Cugowskiego, ojca Piotra.

 • Krzysztof Szczepaniak: Stawać na rzęsach

  Otwarcie przyznaje, że zdaje sobie sprawę z własnej plastyczności. My też. Bo Krzysztof Szczepaniak to rewelacja 9. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" i, obok Anny Guzik i Jana Traczyka, jeden z jej faworytów.

 • Wojciech Smarzowski otrzymał Nagrodę im. Krzysztofa Krauzego za "Kler"

  Wojciech Smarzowski został w piątek, 6 kwietnia, ogłoszony laureatem 4. Nagrody im. Krzysztofa Krauzego, przyznawanej przez Gildię Reżyserów Polskich. Kapituła doceniła go za film "Kler", który - jak podkreśliła - "daje wielką wiarę w siłę kina".

 • Krzysztof Iwaneczko z pierwszym singlem. Posłuchaj "Tonę"

  Krzysztof Iwaneczko, zwycięzca szóstej edycji "The Voice of Poland", zaprezentował swój debiutancki singel pt. "Tonę". Numer zapowiada również pierwszą płytę twórcy, na którą od 2015 roku czekają jego fani.

 • Krzysztof Ibisz: Trzeci ślub?

  Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych w Polsce dziennikarzy telewizyjnych. Ma za sobą dwa rozwody, ale nadal wierzy w instytucję małżeństwa.

Wideo na temat: trener krzysztof
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2754-2757.

  Prokurator nie wierzy Smolnemu, gdy ten mówi mu o propozycji łapówkarskiej Czerwińskiego. Krzysztof już wie – urzędnik jest w zmowie z biznesmenem. Tymczasem Przemek na policji przegląda zdjęcia(...) zwolnił tempo. W klubie zjawia się niewidoma dziewczyna – chce podjąć treningi. Olaf rozpoznaje w niej byłą mistrzynię Polski w gimnastyce artystycznej! Zgadza się zostać jej trenerem! Wojtek jest

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun wiosennej edycji programu

  się w domu" - Dorota Chotecka. Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. W tej edycji u boku Krzysztofa

Dyskusje na temat: trener krzysztof
 • Re: "Aż po sufit!": Kolejna klapa z Pazurą w roli głównej?

  Cezary Cezary Wirus (1996) Słodko gorzki (1996), jako trener Engelchen (1996), jako Michael Dzieci i ryby (1996) Wielki tydzień (1995), jako Piotrowski Tato (1995), jako Cezary Nic śmiesznego (1995, reż(...) (1993, reż. Barbara Sass) Trzy kolory. Biały (1993, reż. Krzysztof Kieślowski) Pożegnanie z Marią (1993) Polski crash (1993) Lepiej być piękną i bogatą (1993) Kraj świata (1993) Dwa księżyce (1993