• Informacje na temat:

  trener reprezentacji

Artykuły na temat: trener reprezentacji
 • Tymon Tymański o wyborze Jerzego Brzęczka na trenera polskiej reprezentacji

  Wybór Jerzego Brzęczka na następcę Adama Nawałki w roli selekcjonera polskiej reprezentacji w piłce nożnej nie przypadł do gustu Tymonowi Tymańskiemu, który ostro krytykował postawę biało-czerwonych podczas kończącego się mundialu w Rosji.

 • Popek o polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Posłuchaj "Podałem ci piłę"

  ..."Poruszony występami biało-czerwonych na tegorocznym mundialu, Król postanawia dograć się do undergroundowego klasyka Doktorka Ziomka . Gościnnie wziął udział również Brzydki the Dogg. Jak powiedział trener Górski: ‘Piłka to gra prosta. Nie potrzeba do niej filozofii’" - czytamy w opisie utworu na kanale Popka . Przypomnijmy, że Popek oprócz działalności muzycznej rozwija swoją karierę...

 • Posh Spice chce być trenerem reprezentacji Anglii

  Victoria Beckham, brytyjska wokalistka i członkini grupy Spice Girls, chce spróbować swych sił w nowej dziedzinie. Postanowiła bowiem zostać trenerem piłkarskiej reprezentacji Anglii, w której występuje jej mąż David Beckham.

 • Ewa Błachnio: Trener daje mi w kość

  ..., mylenie układu - czyli niemal wszystko. Oczywiście pojedynczo każdy z tych elementów jestem w stanie wykonać niemal po mistrzowsku, ale jak złożyć to w jedną spójną całość? Twój trener ostro cię(...) na motocyklu. I to nie byle jakim, bo własnego projektu, marki Harley Davidson. Poza tym jestem podporą Reprezentacji Artystów w Hokeja. Z tą cudną ekipą wspieram różne fundacje w charytatywnych...

 • Trener śpiewa i to jak! Zobacz!

  Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Anglii, Terry Venables, wziął udział w nagraniu promującego mistrzostwa świata w RPA spotu telewizyjnego. Trener brawurowo zaśpiewał klasyczny utwór Elvisa Presleya "If I Can Dream".

 • Film "Drużyna" o siatkarskiej reprezentacji Polski od piątku w kinach

  Opowiadający o reprezentacji siatkarzy dokument "Drużyna" w reż. Michała Bielawskiego trafi w piątek do kin. Pokazuje polskich zawodników podczas meczów oraz w trakcie przygotowań do spotkań z innymi zespołami. Kręcono go przez rok, m.in. w Spale, Warszawie i Płocku.

 • Mecze polskiej reprezentacji wracają do TVP

  Od 9 października TVP ma wyłączne prawa do rozgrywek polskiej reprezentacji piłki nożnej. W 2018 na antenie stacji będą transmitowane mecze Mistrzostw Świata w Rosji oraz Mistrzostwa Świata w Katarze, które odbędą się w 2022 roku. - To był mój podstawowy cel, żeby piłka wróciła do TVP. Warto mieć marzenia. Marzyłem o tym, żeby w TVP były wszystkie mecze reprezentacji polskiej - powiedział...

 • Przed mundialem. Rockman spotkał trenera

  Lider i gitarzysta brytyjskiej grupy Kasabian, Serge Pizzorno, spotkał selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Anglii, Fabia Capello. Do spotkania doszło na polu golfowym, a panowie zrobili sobie wspólne zdjęcie.

 • Selekcjoner zagra w filmie

  Cesare Prandelli, trener piłkarskiej reprezentacji Włoch, pojawi się w filmie, który wejdzie na ekrany kin przed tegorocznym Bożym Narodzeniem. Przygotowana na zimowy sezon komedia nosi tytuł "Świąteczne wakacje".

 • "Mundial. Gra o wszystko": Walka nie tylko na boisku

  Zbigniew Boniek, Grzegorz Lato i trener Antoni Piechniczek są wśród bohaterów filmu "Mundial. Gra o wszystko" o mistrzostwach świata w piłce nożnej w 1982 r. Podczas gdy w Polsce panował stan wojenny, zawodnicy walczyli w Hiszpanii m.in. z reprezentacją ZSRR.

Zdjęcia na temat: trener reprezentacji
Dyskusje na temat: trener reprezentacji
 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  Były piłkarz Tomasz Hajto (później trener a obecnie komentator meczów reprezentacji) zabił starszą kobietę na przejściu dla pieszych jadąc późnym wieczorem przez centrum Łodzi jak szalony. I myślicie że poszedł siedzieć? Gdzie tam! Dostał karę grzywny i na rok zabrano mu prawo jazdy. To wszystko. Więc nie straszcie Królika, że pójdzie siedzieć. Dzisiaj w więzieniach siedzą głównie rowerzyści