• Informacje na temat:

  trener reprezentacji

Artykuły na temat: trener reprezentacji
 • Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem polskiej reprezentacji! To niezłe ciacho, ale zobaczcie żonę!

  Jerzy Brzęczek (47 l.) został wybrany na selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Na tym miejscu zastąpi sporo starszego Adama Nawałkę (60 l.). Trener to niezły przystojniak. Zobaczcie, czyje skradł serce...

 • Czego słuchają piłkarze w szatni?

  Ponoć o gustach się nie dyskutuje. Innego zdania jest jednak były trener Sunderlandu, a obecnie drugi szkoleniowiec Aston Villi - Roy Keane. W niedawno wydanej na Wyspach biografii "The Second Half" ("Druga połowa") legenda Manchesteru United skrytykowała swoich piłkarzy za słuchanie Abby. Z kim nie mógłby pracować Irlandczyk? Sprawdzamy, czego słuchają w szatni najwięksi piłkarze.

 • Adam Nawałka - jaki jest prywatnie? Nieco więcej na temat trenera kadry zdradza jego żona!

  Adam (58 l.) i Katarzyna (57 l.) Nawałkowie szczęśliwym małżeństwem są już od 33 lat. Jak wyglądają ich relacje? Znakomicie! Opowiedziała o nich żona trenera reprezentacji Polski.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • "Strażacy": Olaf Lubaszenko zamierza zostać... trenerem piłkarskim!

  Olaf Lubaszenko, czyli Witold Michalak ze „Strażaków”, przyznał kiedyś, że – choć odnosi sukcesy jako aktor i reżyser - nie wykonuje zawodu, który naprawdę chciałby wykonywać. Jego największym marzeniem zawsze było i wciąż jest, by zostać zawodowym... trenerem piłkarskim.

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Radwańska w tajemnicy wzięła ślub z trenerem?

  ..."Zamieniła starego ojca na młodego, przystojnego trenera z Warszawy" - ironizował Robert Radwański, komentując zatrudnienie przez Agnieszkę (23 l.) Tomasza Wiktorowskiego.

 • "Prison Match": Nowy dokument Janusza Mrozowskiego

  Po raz pierwszy na świecie, dwie więzienne drużyny piłkarskie, polska i włoska, każda złożona z sześciu więźniów i pięciu strażników, odegrają mecz w barwach narodowych. Aby wygrać, będą musieli rozwinąć ducha zespołu, pokonując uprzedzenia i znajdując wspólny język. O tym niezwykłym wydarzeniu opowie długometrażowy film dokumentalny Janusza Mrozowskiego. Ze swoja kamerą towarzyszyć on będzie obu drużynom - od zamkniętych i ciasnych cel więziennych, aż do otwartego stadionu pod rzymskim niebem.

 • Boruc wyrzucony z reprezentacji

  Piłkarze reprezentacji Polski złamali zakaz trenera Leo Beenhakkera, dotyczący opuszczania hotelu po przegranym meczu z Ukrainą i wymknęli się "na miasto". Wrócili późno w nocy. O fakcie opuszczenia hotelu przez członków kadry, trenera powiadomili pracownicy recepcji hotelu. Beenhakker przyłapał pijanych piłkarzy w holu. "Sprawą zajmie się Wydział Dyscypliny PZPN. Piłkarze na pewno nie zagrają...

 • Trener śpiewa i to jak! Zobacz!

  Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Anglii, Terry Venables, wziął udział w nagraniu promującego mistrzostwa świata w RPA spotu telewizyjnego. Trener brawurowo zaśpiewał klasyczny utwór Elvisa Presleya "If I Can Dream".

Zdjęcia na temat: trener reprezentacji
Dyskusje na temat: trener reprezentacji
 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  Były piłkarz Tomasz Hajto (później trener a obecnie komentator meczów reprezentacji) zabił starszą kobietę na przejściu dla pieszych jadąc późnym wieczorem przez centrum Łodzi jak szalony. I myślicie że poszedł siedzieć? Gdzie tam! Dostał karę grzywny i na rok zabrano mu prawo jazdy. To wszystko. Więc nie straszcie Królika, że pójdzie siedzieć. Dzisiaj w więzieniach siedzą głównie rowerzyści