• Informacje na temat:

  trent reznor

Artykuły na temat: trent reznor
 • Serial na podstawie albumu

  Znany z formacji Nine Inch Nails wokalista Trent Reznor pracuje nad serialem telewizyjnym, którego fabuła oparta będzie na albumie zespołu zatytułowanym "Year Zero" z 2007 roku.

 • Recenzja Marilyn Manson "The Pale Emperor": Californimanson

  Jest wciąż nadzieja, że Marilyn Manson nie skończy jak główny bohater serialu "Californication".

 • Z udziałem Trenta Reznora?

  ...wypowiada: "Owszem, ma otwarte zaproszenie. Kogo mógłby zagrać? Jeszcze nie jestem pewien, ale na pewno na końcu jego postaci eksplodowałaby głowa" - mówi z przekorą. Hmm, taka rola w stylu Reznora… Pamiętajmy jednak, że znany z wybuchowego usposobienia muzyk, ostatnio spuścił z tonu - takie wnioski nasuwają się po czerwcowym koncercie Trenta w Poznaniu, na którym było już po nim znać jego lata...

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Archive "Restriction" (recenzja): Zręcznie zmontowana kompilacja

  "Restriction", dziesiąty album w dyskografii Archive, zapowiadały równolegle aż trzy single. Trudno się dziwić tej nietypowej promocji. Materiał zebrany na płycie jest na tyle różnorodny, że nie sposób wybrać jednego reprezentatywnego dla niej utworu.

 • "Miasteczko Cut Bank": "Fargo" nowej generacji?

  W "Miasteczku Cut Bank" życie - jak u Coenów - jest śmiertelnie proste. Kamera śledzi tu bohaterów wnikliwie i w stylu Davida Finchera. Wszystko zaś wieńczy zbiór sławnych mieszkańców, wśród których znaleźli się m.in. Liam Hemsworth, John Malkovich, Bruce Dern, Billy Bob Thornton i Michael Stuhlbarg.

 • "Zaginiona dziewczyna" : Miłość i wierność

  Elegancki i ironiczny thriller Davida Finchera jest narracyjnym majstersztykiem. To film-labirynt, który wciąż kluczy między prawdą a kłamstwem, który bezbłędnie lawiruje między melodramatem, kryminałem a czarną jak nowotwór komedią.

 • Trent Reznor pracuje

  Dobra wiadomość dla fanów amerykańskiej industrialnej formacji Nine Inch Nails. Nowa płyta grupy Trenta Reznora ukaże się już wkrótce.

 • Trent Reznor: Obniżcie cenę płyty!

  Trent Reznor, lider industrialnej formacji Nine Inch Nails, skrytykował czołowe sieci sklepów muzycznych w Australii za zawyżanie ceny jego ostatniego albumu.