• Informacje na temat:

  trey parker reżyser

Artykuły na temat: trey parker reżyser
 • "Cannibal" w Cannes

  Matt Stone i Trey Parker, twórcy kontrowersyjnego filmu animowanego "Miasteczko South Park", pojawili się w Cannes z dziwnym horrorem. Postanowili przerazić festiwalową publiczność. Wszędzie, gdzie się pojawiają, sieją spustoszenie swoim czarno-białym filmem, pełnym krwi i okrutnych scen.

 • "South Park" i terroryzm

  Trey Parker i Matt Stone, twórcy kontrowersyjnego serial u i filmu "Miasteczko South Park" , zrealizują film o terroryźmie w wersji... lalkowej. "Team America" opowie o walce dzielnych marionetek z wrogami USA. Projekt powstanie dla wytwórni Paramount, a jednym z producentów filmu ma zostać Scott Rudin ( "Truman Show" , "Genialny klan" , "Godziny" ).

 • Spike Jonze współpracuje z Atom Films

  Spike Jonze, amerykański reżyser nominowany do Oscara za film "Być jak John Malkovich", podpisał dwuletni kontrakt z internetową firmą Atom Films z Seattle. Na mocy umowy, twórca zrealizuje dla znanej witryny kilka krótkometrażowych filmów, które będą rozpowszechniane wyłącznie w Internecie.

 • Kenny odchodzi z serialu "South Park"!

  Smutna wiadomość dla fanów serial u "South Park". Twórcy popularnej animowanej serii telewizyjnej oświadczyli, że Kenny, jeden z bohaterów, już nie wróci do filmu, po tym, jak w jednym z odcinków został zabity. "Kenny został zabity i to na dobre" - powiedział reżyser Matt Stone magazynowi Knoxville News . Jak zapowiedział, Kenny zostanie zastąpiony nowym bohaterem.